Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Koronavírus védőoltás hatásos...

Koronavírus védőoltás hatásos lesz?

Figyelt kérdés
Bocsi, hogy ilyenekkel zaklatlak titeket, csak máshol nem igazán tudom megkérdezni és nem igazán értem az alábbi dolgot. Több cikk is megjelent már, hogy akik átestek a víruson azok nem biztos, hogy nem tudnak újra megfertőződni, vannak akiknek kevés antitestet tartalmaz a szervezetük és valószínű, hogy újra fertőzővé válhatnak, újra el tudják kapni a betegséget. Ha ez így van, akkor hatásos lehet a védőoltás, vagy ez csak az emberek pár százalékánál nem fog működni

2020. ápr. 26. 12:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Hihihi, hát rohadtul nem pontoztalak le. Igaz, fel sem, de le sem. Ennyit a képzelgésről, hogy megállapítod, hogy ki milyen. De másfelől Nem hinném, hogy bármit is tenne hozzá vagy venne el bárkitől is bármit, hogy mit nyomkod vagy ki hány százalékon áll.
2020. ápr. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Akkor csak simán irigykedsz. Az sem hasznos dolog.

Akkor lenne csak hasznos, ha valami pozitív tevékenységre sarkallna téged.

Van ennek esélye?

2020. ápr. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nem számolok be az életemről, csak sejtés, de nagyságrendekkel hasznosabbak a mindennapjaim, mint neked, de az én vagy a Te hasznosságod teljesen irreleváns ahhoz a lefikázott tényhez, hogy dollármilliárdok folynak kezekbe mások félelmei és/vagy fájdalmai által. A koronavírus sem kivétel. A füst sokszor nagyobb, mint a lángja, főleg, ha nincs is láng, de füst látványa által tömegekkel láttatnak lángokat, mert nagy pénzekhez nagy dolgokat kell cselekedni.
2020. ápr. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Tehát téged nem zavarna, ha még néhány millió ember meghal pluszban a mostaniakhoz képest.

Értem.

2020. ápr. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Néhány millió koronavírus miatt. Anyám. Ez az a tűz, amiről beszéltem.
2020. ápr. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Tudod, az olaszoknál, a spanyoloknál, Amerikában pár helyen, stb. stb. - már kiderült, hogy mi történik, ha szabadon engedik a járványt.

Nem tudják tisztességesen elhamvasztani, annyi halott lesz, ez történik.


Azért, mert ez a járvány nem olyan látványos, mint a pestis, meg nem is annyira gyilkos - de épp elég veszélyes ez is.

Amíg nincs rá gyógyszer, addig sajnos ezek a módszerek vannak, és ezeket használják is.


Sajnos emiatt téged is fog érni némi kényelmetlenség és hátrány.

Pech.

2020. ápr. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

“ Nem tudják tisztességesen elhamvasztani, annyi halott lesz, ez történik.”


Őőő, ha már unatkozol otthon, nézz utána azon információknak, hogy mi miért van. Ez olyan álhír, mint olaszba a hadsereg által szállított hulláknak. Ezek részigazságok. Az egyik a krematóriumi temetések divattalnsága a másik sztrájkok miatti következmények. De a mainstream médián kívüli információk ismeretének beszerzéséhez jó időtöltést kívánok.


Az, hogy számomra minek van hatása, azt nem te döntöd el, de ha a gazdaságra célzol, sajnos igen, de ez nem a koronavírus miatt van, hanem a globális rossz (de szervezett) döntések tömkelege miatt.

Egy pozitív járuléka van csupán a pánikkeltésnek, hogy a bolygónk egy nagyon kicsit fellélegezhet, de ennek sincs hosszú távon semmilyen hatása.

2020. ápr. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!