Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha húgycsőgyulladásra kaptam...

Ha húgycsőgyulladásra kaptam doxycyclint úgy hogy kettőt szedjek be egy nap de csak egyet veszek be akkor ennek lesz valami következménye?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 29. 14:58
 1/6 anonim ***** válasza:
18%
Mikor szoknak már le az emberek arról hogy az antibiotikumokkal szórakozzanak? Nem akarsz meggyógyulni? Akkor csak tojd le az orvos utasítását. Ja, és fejezd be hamarabb a szedést, különben nem marad bacid, ami majd rezisztens lesz az antibiotikumra.
2020. ápr. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem csak a szivem baszakodik amikor beveszem meg kb ugy erzem magam mintha belennek allvaxd
2020. ápr. 29. 16:12
 3/6 anonim ***** válasza:
Csipett a pisi?
2020. máj. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Persze , voltam mar orvosnal is:D
2020. máj. 2. 12:31
 5/6 anonim ***** válasza:
a vérvétel is fontos ilyenkor, milyen szintű a fertőzés..na és mi az oka..Ez valószínű bakteriális fertőzés, mert a virusra az antibiotikum nem hat!! ha sürübben van akkor van alternatív módszer is, de ezt önnek kell eldöntenie. Egyébként valamitől jött ez a fertőzés.. Ha nem bírja az antibiotikumot menjen vissza, hivja vissza a dokit...és mondja el mit érez. ha szeretne még infót akkor küldök privátban
2020. jún. 18. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kérem, köszönöm.
2020. nov. 16. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!