Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » HIV pozitív lennék? Kimutathat...

HIV pozitív lennék? Kimutatható így az eredmény? 2 év után is tünetmentesen?

Figyelt kérdés
2 éven keresztül voltam prostituált és sok ügyfelemmel védekezés nélkül volt aktus. Igen tudom,felfogtam,megérdemlem stb. Ezekre nem vagyok kíváncsi hátha van itt olyan aki érdemben tud válaszolni, azon kívül hogy menjek el tesztre. Tehát 2 évig ilyen volt a szexuális életem. 1 éve már felhagytam ezzel, kapcsolatba élek nem szexelek mással. Volt egy petefészek ciszta eltávolitásom és akkor a méhemet megnézték és ott találtam úgynevezett szallagos összenövéseket, ezért a Nődoki javasolt egy STD szűrést mert ilyen a Clamydiánál és hasonló betegségeknél jön létre. Lehet hogy elmúlt de inkább csináljunk egy tesztet.. (Ezt most nem tudom megcsináltatni a koronavírus miatt) tehát valószínüleg volt vagy most is van valami fertőzésem és így jutottam el a HIV-hez.... Az is lehet hogy talán azt kaptam el... Viszont olvastam hogy az tünetmentes akár évekig. És nagyon félek,biztosan nem lenne tünete? Valami/bármi? 1-2 év után se? Mert ha elkaptam esetleg 1-2 év már eltelt mint ahogy írtam. Illetve ha megcsinálunk egy ilyen STD szűrést (amiben nincs benne a HIV,azt külön kell) és mondjuk Clamydiám van az nem tudja befolyásolni a HIV teszt eredményét? Teszem azt negatív vagyok HIV-re de poziitív valami másra és amiatt HIV pozitívnak mutat a teszt.. Lehet ilyen? Illetve hol van Budapesten olyan hely ahol csinálnak olyan HIV tesztet ami mondjuk 24 óra alatt megvan? Volt vérképem vérvételem illetve HPV szűrésem is.. Ebben minden jó és szuper. Így is lehetne HIV-em? Hogy ezek nem mutattak semmi elváltozást?

2020. ápr. 29. 17:49
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Vérvételnél látták volna!
2020. ápr. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező a HIV akár egy évtizedig is teljesen tünetmentes tud lenni. Az összenövéseket viszont nem az okozza, de a teszt ettől függetlenül kell. Pároddal az eredményig használjatok óvszert.
2020. ápr. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%
Első pedig baromságot írt. Nem látszik a vérképben.
2020. ápr. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A HIV teszt azért HIV teszt, hogy a HIV-re adjon pozitív eredményt, és ne mondjuk a chlamydiára.


Különben *valószínű*, hogy nem vagy HIV-es, mert az azért szerencsére nem túl elterjedt Magyarországon.

2020. ápr. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindenképpen menj el HIV-tesztre. a járványügyi helyzet miatt jelenleg a Nemzeti Népegészségügyi Központban van lehetőség 20-30 perces tesztre, ami 4000 forintba kerül. kevés az esélye, hogy elkaptad, de a te esetedben ez azért mégsem 0,1%, hanem kicsit magasabb. És a te, illetve mások egészsége miatt kérlek védekezz legközelebb. Kívánom a legjobbakat.
2020. máj. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!