Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pozitiv rakszures, negativ...

Pozitiv rakszures, negativ hpv eredmeny?

Figyelt kérdés
Lett egy pozitiv rakszures eredmenyem(AscUS), gyulladasra kezeltek. Csinatattam egy full hpv tesztet ami teljesen negativ lett, igy a doki azt mondta eleg majd felev mulva megismetelni a rakszurest. A tuneteim mèg fenn allnak, de van hogy egy jhetig semmi aztan ket napra megint kellemetlen erzes odalent. Valtozo. Mi lehet a gond nem ertem?!
2019. szept. 27. 09:27
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
A helyedben több orvoshoz elmennék, minél hamarabb. Magán, TB, azon belül több akár. Mondja minél több ember, hogy nincs semmi gáz - ez ugye a cél - de ha van valami, az derüljön ki mielőbb. Fél év rengeteg idő ha az egészségedről/életedről van szó
2019. szept. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Valamilyen fertőzésed lehet, ami miatt gyulladás van. Szerintem fölösleges másik nőgyógyászhoz menni, hiszen a citológus állapította meg a diagnózist, és nem tudhatod, hogy egy másik nőgyógyászhoz kerülve nem-e ugyanaz a citológus értékel-e megint....

Lehet gombád is, arra kezelted magad? Lehet irritál egy bizonyos öblítő a fehérnemű miatt. Lehet candida, de lehet intim lemosók túl sok használata is, illetve nagyon zárt fehérnemű. Ezekkel kellene elsősorban próbálkozni, és ha nem kezelted magad gombára, akkor most azt. Hüvelyszárazság is okozhat kellemetlen tüneteket.

2019. szept. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet a belekkel is gond.
2019. szept. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Gomba kivan mar zàrva. Kezeltek gombara es bakterialis fertozesre. Utana kellett ph helyreallito kupokat hasznalnom.

Huvelyszarazsagnak milyen tunetei lehetnek? Szexnèl nem erzem hogy szaraz lennèk.

2019. szept. 27. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!