Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha kötelezővé teszik a védőolt...

Fortissima Finguss kérdése:

Ha kötelezővé teszik a védőoltást Magyarországon, akkor arra mit lépsz? Menekülsz vagy békésen odaállsz hogy beoltsanak, kitudja mivel?

Figyelt kérdés

Bill Gates lett a világ legnagyobb hatalmú „orvosa”

[link]



2020. ápr. 30. 12:49
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
35%

6: pont ezért is van 8 milliárd ember a Földön, köztük egy rakás genetikai hulladék, aki normál esetben régen, az első nap meghalt volna. Eltemetik, megsiratják és csinálnak helyette egy egészségest.


Ma azonban ezek a pontgénes genetikai selejtek is életben maradnak, és a jogaik következtében szapodonak is. Őket a "humánum" nevében életben tartjunk, engedjük szaporodni, vagy legális orvosi kísérletként használunk. És habár a Földet bőven túllaktuk, még egy tisztességes járvényt sem HAGYUNK végigsöpörni, hogy csökkentse maga a népességet.


Ez nem humánum, hanem a humánum nevében elkövetett vak, bigott ostobaság.


Ó, emberiség! Mily buta is vagy te és mily kicsinyke!

2020. ápr. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
57%

#7 "Nem tehetnek kötelező egyetlen védőoltást sem, felnőtt embere esetében. Az én dolgom, hogy eldöntsem, megvédetem-e magam általa, vagy sem."

Valóban. Azonban azt kötelezően előírhatják, hogy a KÖZÖSSÉG ÉRDEKÉBEN csak olyan legyen tagja annak a közösségnek, aki be van oltva.

Vagyis dönthetsz úgy hogy nem oltatod be magadat vagy a gyerekedet a kötelező védőoltással, de ennek következménye is lesz. Nem fognak lekötözni és beoltani - viszont akkor nem járhatsz iskolába, egyetemre, nem dolgozhatsz olyan munkakörökben ahol az oltottság feltétel, mint élelmiszeripar, vendéglátás, oktatás, egészségügy és egy sor emberekkel foglalkozó szakma.

A védőoltás téged véd, de a kötelező védőoltások egyben a közösséget is.

2020. ápr. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
66%

11.

Azzal azért tisztában vagy ugye, hogy ezekbe a járványokba sok esetben nem meghalnak, hanem a szövődmények miatt súlyos károsodást szenvednek, akár rokkantság, akár értelmi fogyatékosság. Őket pedig szerinted meg kéne ölni, eltemetni?

2020. ápr. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
67%
Én lassan inkább már a konteós idióták elől fogok elmenekülni..
2020. ápr. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim válasza:
76%
Majd chipet fognak belémrakni tudod, mert a zsebemben lévő telefon nem adnak nekik több információt rólam, mint ami egyáltalán érdekli őket ugye?
2020. ápr. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
51%
Ez az oltásellenes farokság nagyon ciki már.
2020. ápr. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem max a 65 év felettieknek lesz kötelező. Én nem oltatnám be magam, ugyanúgy, ahogy az influenza elleni oltással se oltatom be magam soha. Ha ennek lesz valami következménye, akkor nyilván viselem.
2020. ápr. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
83%

Nem lesz kötelező. Kezdetben úgyis sokkal nagyobb lesz a kereslet, mint a kínálat, szerte a világon. Amúgy ... ja, még fel is kellene találni.

Kár egyelőre ezen aggódni.

2020. ápr. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
51%

Egyelore orulhet, akinek jut, megnyugodhatsz. De az ilyen paranoid embereknek koszonheto, hogy ujra tombol a skarlat, TBC, mumpsz pl.

A te fejedbe ugysem tud behatolni az ertelem, erveket nem erdemes mondani.

2020. ápr. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
66%
Én nem menekülök hanem békésen odaállok majd hogy beoltsanak, ha kötelező lesz úgyis beoltanak mindenkit akit belehet, nincs mit tenni. Amúgy nem is zavar ha kötelezően beoltanak csak ne legyenek mellékhatásai és tényleg megvédjen.
2020. okt. 21. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!