Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Beszólnál a maszk nélkül...

Beszólnál a maszk nélkül utazóknak a buszon?

Figyelt kérdés
Engem egy idős, nagypofájú néni osztott ki tegnap, mert nem volt rajtam maszk. Mondjuk nem terveztem az utazást, csak közbejött valami, és sietnem kellett. Nem szóltam vissza, nem magyarázkodtam, a sofőr látott ugyan, de nem csinált semmit.

2020. máj. 2. 15:03
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Nem szólnék be. A vénasszonyok ilyenek. Ma itt is 8:50-kor már ordibált befele a boltba,hogy mennének az idősek igyekezzen már kifele a bent vásárló.. ő meg lazán bemegy 8-kor is, láttam a múltkor.
2020. máj. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%
Nem szólnék be. Az időseket meg nem értem, el lettt mondva, hogy maradjanak otthon. Ha meg kint mászkálnak, akkor meg ne csodálkozzanak.
2020. máj. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
Nem szólnék be. Semmi közöm nincs a más életéhez. Egyébként sokan vannak, akik nem hordanak maszkot.
2020. máj. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%

"el lettt mondva, hogy maradjanak otthon."


Jogos. De amúgy az is el lett mondva, Hogy a BKK járatain kötelezö a maszk vagy sál viselete...

Be is mondják mindig.


Ennek ellenére nem szólnék be.

2020. máj. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
10%
En igen. Korlatolt es egocentrikus vagy. Veletlenul Magyarorszagon alig van halalozas, de te 27ezer halott mellett is ilyen lennel.
2020. máj. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
30%
Ha olyan helyen voltál ahol kötelező akkor megérdemled. Más is nyugodtan verje csak ki a balhét. Ahol viszont nem kötelező, ott ne szóljon be senki a másiknak.
2020. máj. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%

#7-es Akkor gondolom te is egy ilyen kötöszködő, életunt ember vagy. Az egyedüli ember, aki ezért szólhat az sofőr vagy rendőr.

A nagyi ne álljon le kötözködni. Otthon a helye, ne az utcán ossza az észt.

A 27 ezer halott pedig már adott, évente kb annyian halnak meg influenzában. Gondolom te mégsem hordasz maszkot emiatt.

2020. máj. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Készülj fel, hogy lesznek ilyenek. Amúgy is ki vannak az emberek idegileg ettől az egész helyzettől. Félelem a vírus miatt, félelem a gazdasági és anyagi következményektől, stb. Még inkább elszabadulnak az indulatok.

Meg aztán ilyen "igazságosság Bajnokai" mindig is voltak. Akik felhatalmazva érzik magukat, hogy kéretlenül rendreutasítsanak vadidegen embereket, hogy miért nem adják át a helyüket, miért ülnek ide és nem oda, miért isznak vizet, stb. Egyszer egy öreglány azért morgott egy fiatalemberre, mert az orrot fújt, és őt ez "zavarta"...

Egyébként én nem szólnék be. Szóljon a sofőr vagy más arra illetékes személy. Egyik nap pl. egy biztonsági szállt fel a metrópótló buszra és szólt 2 csajnak, hogy tegyék fel a maszkot.

2020. máj. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan nem, de készülj, sok véresszájú nyugger meg mindenki lesz, aki majd óbégatni fog. DISOBEY
2020. máj. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem.

Hiszen nem tudni, hogy az illető miért nem hord maszkot: fullad benne, iszonya van, stb.

Idősek meg ilyenek, legalábbis egy részük.

2020. máj. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!