Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Jövő héttől kötelező lesz a...

Jövő héttől kötelező lesz a BKVn, illetve a Mávon a maszk használata de sajnos 10 darab orvosi szájmaszkom van, mit tudok csinálni? Mennyi ideig kell pihentetni hogy újra felvehessem?

Figyelt kérdés
2020. máj. 1. 23:41
 1/9 anonim ***** válasza:
82%

BKV-n eddig is kötelező bolt.

Ha egyszer használatos a kukában tudod pihentetno. Vegyél még, vagy varrj hétvégén.

2020. máj. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
10 darabbal gazdag ember vagy, 500 ft egy darab, többe van, mint a buszjegy..
2020. máj. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Béke időben van olyan hogy egyszer használatos, járványos időben nem létezik ez a fogalom
2020. máj. 1. 23:47
 4/9 anonim ***** válasza:
Egy het tuti elég
2020. máj. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha 10-ed van, pihentesd mindet 9 napig.

Másik ötlet: vegyél 400Ft-ért néhány moshatót. Vagy készíts magadnak youtube videó alapján.

2020. máj. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem érdemes pihenhetni. Megtelepszik más virusokkal, bacikkal és beteg leszel.


Ha már kötelezővé teszik hogy hordjunk maszkot akkor biztosítsák a járvány előtti összegért azaz 30 forint / darab áron... -már vagy 150 millió db beérkezett itthonra. Hol van ez a sok maszk? Mert hogy a kórházakba nincs.

2020. máj. 2. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én forró vízzel kimostam, bár azt mondják ki kell dobni egy használat után. Most már vettem moshatót, vasalhatót, ezt minden este kimosom, reggel átvasalom és nincs gond. Sokan varrnak, már 300 Ft-ért is kapsz moshatót.
2020. máj. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Ha ragaszkodsz a háromrétegű műtősmaszkhoz a Printker webshopban (úgy tudom Pesten és Szegeden van üzletük)lehet kapni 20 db-os kiszerelésben. Darabja 199 Ft-ra jön ki!!!
2020. máj. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én szellőztetem :D Illetve ha nagyon eluralkodik rajtam a koro-para, akkor textil ill. felületfertőtlenítővel lefújom.
2020. máj. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!