Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Engem nem érdekel a koronaviru...

Engem nem érdekel a koronavirus mar. Mást sem?

Figyelt kérdés
2020. máj. 4. 20:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%
Oké.
2020. máj. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
44%
Engem sem. Aki akart már meggazdagodott belőle, és mindenkit utol fog érni valamilyen formában. Ez alól senki sem kivétel.
2020. máj. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
53%
Engem sem.
2020. máj. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
65%
Már engem sem már egy ideje. Ömlik a sok infó az ember agyába, hol ezt, hol azt írják róla. Nem érzem azt sem, hogy a kormány úgy kezelné, ahogy kéne. Kicsi úgy érzem, hogy belefáradtam ebbe a jelenlegi járványhelyzetbe, vagyis amivel a mindennapokban jár.
2020. máj. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
Nem akarom, hogy érdekeljen, csak ez elég nehéz, tekintve, hogy egy rakás betervezett rendezvényről maradok le miatta, és sok megszokott hobbi dolgot sem tudok csinálni.
2020. máj. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
nem ez volt a kérdés.
2020. máj. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem se a korlátozások előtt se a korlátozás alatt nem érdekelt mert tudtam hogy egy gazdasági világválság előidézése a fő cél.
2020. máj. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
6: Jó, nem ez volt. De mit csináljak, ha én nem engedhetem meg magamnak, hogy ne érdekeljen? Azt kötve hiszem, hogy a kérdező csak olyanoktól vár választ, akik standardban a négy fal közt élnek, vagy luxusvillájuk van.
2020. máj. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Érdekelni nem érdekel de azért mégiscsak a jogszabályokat be kell tartani...
2020. máj. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Úgy gondoltam, hogy megyek vásárolni, ismerősökkel találkozni, dolgozni nem mert gyerekekkel vagyok itthon, de kiviszem őket az utcára is. Videken lakunk, kertes házban. Szóval annyira nem érintett, csak, hogy nem tudtunk menni minden merre és vásárolgatni. De szerencsére mar lehet.
2020. máj. 5. 17:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!