Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mandulaműtét? (Mandulakő)

Mandulaműtét? (Mandulakő)

Figyelt kérdés

Pár hónapja felfedeztem, hogy mandulakövem van, aztán ez egy kis idő után elmúlt, viszont már kb 1-2 hónapja megint van és egyre több... Nagyon zavaró és már az őrületbe kerget annyira szégyellem. Van hogy kiszedegetem, de egyszerűen semmit se ér. Mandulaműtéten gondolkozok, viszont nem tudom, hogy jó ötlet-e, vagy, hogy vonz-e maga után valami következményt ha kivetetem.

Kérlek segítsetek!



2020. máj. 6. 00:32
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Ha már ennyi termelődik az az jelenti, hogy a mandula nem látja el a védelmi funkcióját. Tehát már most olyan, mintha nem lenne. Azért is javasolják a műtétet. Orvossal konzultálj ez ügyben.
2020. máj. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%

Nekem a kisüsti pálinkába áztatott mentától mind kihullott! Azóta sincs problémám vele!

Amúgy NEM iszom alkoholt. Soha. De már műteni akartak.. 30 évesen. Na azt már nem. De ez meggyógyított. Minden este egy evőkanálnyit nyeltem le.

Szép zöld lesz a pálinka tőle. Erős mentaízű.

2020. máj. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%
Utolsó: És honnan tudod, hogy nincsennek a manduládban még? ;). Nem csak olyan van ami látszik.
2020. máj. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ugyanebben a helyzetben vagyok jelenleg. Emiatt szeretném, mert tönkreteszi az életem. Végül kivetetted? Ha igen, hogy zajlott?
2020. aug. 3. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
73%
3as:mert azóta nem gyullad be.
2020. aug. 3. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!