Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Isoprinosine - immunrendszer...

Viki940128 kérdése:

Isoprinosine - immunrendszer erősítő mire valo?

Figyelt kérdés
Irattam fel a haziorvosommal egy immunrendszer erősitőt mert mostanaban sok szor kijott a számra a herpesz es ezt irta azert nem ertem mert irt fel kulon herpeszre valót is telvirant a számra ! Az isoprinosine-rol pedig az olvastam nemi herpeszre hasznalják most akkor miis van ?

2020. máj. 7. 07:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg immun erősítésre jó. Nincsen tapasztalatom vele, egy torokgyulladáskor írta fel az orvos a 2 éves fiamnak, de azonnal kiütéses lett tőle, igy nem szedte tovább.


Az lehet, hogy genitális herpesz esetén is lehet használni, de biztosan nem az a fő profil. Mint látod egy kisgyereknek is felírják.


A telviran a herpeszre jó, az isoprinosine pedig erősíti az immunrendszert, hogy később ne jöjjön ki újra a herpesz. Tehát nem a herpeszt, vagy gyulladást gyógyítja, csak segít a szervezetnek.

2020. máj. 7. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a gyors valaszt igy ertem :)
2020. máj. 7. 07:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia Én ezt anno szedtem De egyébként ezt már nem is szokták ajánlani mert károsítja a májat És én úgy tudom hosszútávon kell szedni négy hat hónapig Nekem kb 20 evvel ezelőtt írták fel de hosszútávon kellett szedni.en hpv re szedtem.de a hpv sem múlt el tőle. Egyébként ha neked egy dobozzal írt fel az annyi mint halottnak a csók. Herpeszre én egyszer telviran szedtem azóta ki sem jött ez is kb 10 15 éve volt., de vannak természetes immunerősítők is például az immuntrofina. De a lizin is jó herpeszre. Megelőzeskeppen is lehet szedni.
2020. máj. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Az Isoprinosine nem erősíti az immunrendszert, hanem egy akut fertőzésnél úgy viselkedik, mintha immunrendszer lenne. Tehát nem hosszútávú a hatása, megelőzésben nem lehet reménykedni csak abban, hogy helyben segít. Arra jó, hogy ha betámad egy vírus, akkor beáll az immunrendszer mellé bokszolni. Nálunk mindig van otthon, mert légúti fertőzéseket jól meg lehet vele úszni úgy, hogy a kezdeti tünetekkor bedobva 1-2 tablettát pár óra alatt megszűnik a baj. De ha nagyon elkap, akkor már nem használ semmit. Úgyhogy ha súlyosbodnak a tünetek, akkor le is állunk vele és hagyjuk a vírusos fertőzést lezajlani magában. Már jó párszor átolvastam a betegtájékoztatóját és azt itt fejből megmondom, hogy felsorol egy csomó vírusfertőzést - a herpeszvírusokat és a légútiakat is beleértve - aminél használható.
2020. máj. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!