Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Milyen immunrendszer erősítőke...

Milyen immunrendszer erősítőket tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés

A vitaminokon kívül valamilyen táplálék kiegészítőre gondoltam, amiket bio boltokban lehet kapni.

Azt tudom, hogy a sok C vitamin pl. immunerősítő (1000 mg-os), a csipkebogyóról is ezt hallottam és az aloe veráról.

Mennyire igaz ez az utóbbi kettőre?


Esetleg másfajta étrendkiegészítőket tudnátok ajánlani?


Hálásan köszönöm a segítséget!



2017. aug. 2. 12:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyél méhpempőt 1 hónapig, jó immunerősítő.
2017. aug. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nézd meg a forever aloe vera és egyéb gyógynövény alapú termékeit.Sok jó immunrendszert erősítő van köztük, mint maga az aloe vera ital is.A bélflóra helyreállításával is erősödik az immunrendszer, csak abból is minőségit érdemes választani.Sok jó tapasztalat van velük.
2017. aug. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
47%
Nem az ilyen művi szaroktól kell csodát várni. Mozogni kell, kimenni a napra, egészségesen táplálkozni, és ami a legfontosabb, elhagyni a növényi olajokat, és visszatérni az állati zsiradékokra. A vírusoknak ugyanis csak az epesav tudna gátat szabni, de az epe nem ürül az olajoktól. Besűrűsödik, és a mentális, emésztési, hormonális folyamatokon kívül a immunrendszer támogatásában sem tud részt venni.
2017. aug. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Béres csepp,Szent-györgyi Albert C-vitamin,centrum multivitamin,én ezt szedem egybe mindennap.
2017. aug. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Nekem télen, tavasszal gyengébb az immunrendszerem. Probalok némi napsugárzáshoz jutni, nyers gyömbert eszek, narancslevet facsarok, időnként fokhagymát eszek nyersen, mondjuk vacsora alkalmával és propolisz kúrát csinálok általában 2x télen es tavasszal.

Mindez olcsóbb mint a draga tabletták, amiknek kétes hatása van:(.

2017. aug. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csipkebogyó, gyömbér, ribizli szörp, kakukkfű, orbáncfű leforrázva.
2020. nov. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!