Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hpv condyloma szemölcs hogyan...

Hpv condyloma szemölcs hogyan pusztul el?

Figyelt kérdés
2020. máj. 10. 22:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
29%

Kapsz rá kenőcsöt és az megoldja

Nem kell ezen ennyit aggódni

2020. máj. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%
A szemölcs úgy, hogy leszedik (égetik, fagyasztják, kenőcs, kivágják stb.), ami már kijött az magától nem tűnik el. A HPV ellen vannak antivirális gyógyszerek, meg az immunrendszered tartsd karban (egészséges étkezés, életmód, elégséges alvás, pihenés, sport stb.).
2020. máj. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
97%

Mit nem kell ezen aggódni??

Sokan hónapokig ezzel szenvednek...

Úgy hogy kezelve vannak és sokszor kiujul stb..

Úgyhogy ne magyarázz

2020. máj. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 diananagy válasza:
100%
Nekem 8 hónapja van rendszeres orvosi ellenőrzés melett vagyok es egyszerűen nem múlik, isoprinosin, aldara, condlyine ecsetelo, 3x lézer műtét, 3x fagyasztas 2 injekcio es még mindig van szemölcs nem szexelek amiota beteg vagyok, nem dohanyzom
2020. máj. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
87%

Nekem kb 2 hónapja kijött egy baromi nagy, és pár kicsi. Mivel akkoriban orvoshoz képtelenség volt eljutni, vártam. Aztán pár hét múlva maguktól eltűntek, amin nagyon meglepődtem.

Már csak azért is, mert nekem legalább 15 éve vannak (csak nem foglalkoztam velük, mert nem tudtam mi az, gondoltam pár szemölcs nem gond). És azok közül egy sem tűnt el. Úgyhogy lassan el is megyek orvoshoz, bár elég sokára kaptam időpontot.

2020. jún. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 diananagy válasza:
100%
Nekem úgy tűnik hogy most be vált egy ecsetelő elotte ezt probald meg mi előtt el mész orvoshoz mert orvos egybol azt mondja lezer! Ez az ecsetelő neve : Acetocaustin
2020. jún. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Köszi


15 év atyauristen. es nem terjedt el annyi idő alatt?

2020. jún. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 diananagy válasza:
Nekem nem hogy 15 év engem meg műtöttek 18 án lezerrel le szedték rá 4 napra csurig voltam nagyon terjed azt monta nekem a doki hogy óráról, órára terjed mert hajszal gyokere van
2020. jún. 18. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs, hogy nem terjedt el. Akkor lehet ezek mások. Pár szemölcs a nagyajkakon, combtövemen. Szüléskor rá is kérdezett a szülésznő, hogy mióta vannak ott, mondom tinédzserkorom óta. Nem szólt rá semmit.

Legutóbb viszont újak jöttek. Egy nagyon nagy és több apró. Fogalmam sincs hová tűntek. Pedig még a férjemen is kijött egy.

2020. jún. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 diananagy válasza:
Akkor szerintem az immunrendszered el pusztitotta őket és amikor le gyengül új jön ki!
2020. jún. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!