Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mennyi az esélye, hohy allergi...

Mennyi az esélye, hohy allergiás vagyok a felírt antibiotikumra?

Figyelt kérdés
Decemberben fogamra kaptam Curam Duo-t, most az atópiás dermatitiszem felülfertőződött, amire ugyan azt kaptam csak más gyártótól (Augmentin duo). Először megnyugodtam, hogy ugyan az, aztán felvilágosítottak, hogy súlyos allergiás reakció (anafilaxias sokk) nem az első alkalommal jön elő. Allergiás vagyok minden pollenre, az ekcémám is allergiás tünet és félek. (Pánikbeteg is vagyok, hipohonder stb)

2020. máj. 14. 17:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha allergiás lennél akkor az az első szedés utan kijött volna. Nekem is 1 órával a tabletta beszedése utan kijött hogy nem bírom a gyógyszert.
2020. máj. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az első szem után nemsokkal jelentkezne.

Anafilaxias sokkal pedig nem itt írogatnál.

Itt inkább csak a hipochondriáról van szó.

2020. máj. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Félre érthető voltam. Most még nem kezdtem el, mert félek tőle. Decemberben végig szedtem a kúrát, de pont ez az, hohy nem először jelentkezik.
2020. máj. 14. 21:20
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem pár honapja derült ki gyógyszer allergia. Az első szem után pár órával tele lettem kiütéssel, de egy nap altt el is múlt, nem viszketett, nem fajt
2020. máj. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!