Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Csak nekem fura, hogy most...

Csak nekem fura, hogy most hogy lazítottak a korlátozásokon, rögtön full tele vannak a kocsmák meg az éttermek?

Figyelt kérdés

Tegnap mi is benn voltunk a városban, és hát fullon volt a város.

Tömve voltak a kocsmák, benn is kinn is.

Én megmondom őszintén nem szívesen ülök még be, amúgy sem szerettem soha bent ülni a büdös levegőtlen helyeken a tömegben, de most meg főleg nem szeretnék, viszont a párom barátai teljesen hülyének néztek engem emiatt.

Tisztában vagyok vele, hogy nincs a megyénkben beteg, de azért azt gondolom kicsit lehetne mindenki elővigyázatosabb.

És ne értsetek félre, magamat nem féltem, de azért az ember épp hogy találkozik a szülőkkel , nagyszülőkkel és nem hiszem , hogy rögtön mindenkinek tömegbe kell mennie.

Mondjuk amúgy sem szeretek már kocsmázni, csak sajnos a páromék még ebben vannak, hogy jaj de jó találkozzunk este 10 -kor és akkor kocsma.

Nekem százszor többet ér egy jó nagy kirándulás, közben sörözünk , mozgunk , eszünk , jókat bezsélgetünk és nem tömegbe bevonulunk.



2020. máj. 23. 10:01
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
27%

Ó, értem!


"Magyarország csúnyán elesett volna, ha sokan megbetegnek egyszerre, mint az olaszoknál,"


Akkor ez vajon miért is nem következett be? Jajj csak nem azért mert szerencsétlen légúti vírus nem tudott a gazdijáról másokra átterjedni az üres utcákon, a bezárt szórakozóhelyeken, stb.?


Úgy vagy te orvos ahogy én az angol királynő. Agyatlan!

2020. máj. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
71%
Utolsó: Nem ártana megtanulnod szöveget értelmezned, mert így cssk magadat járatod le. Ilyen az,mikor a h.lye okoskodik
2020. máj. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
85%

"Édes istenem, miért van ennyi h.lye?"


Sajnos egyébként is rengeteg van, de ezen a fórumon mintha direkt összegyűjtötték volna őket.

2020. máj. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
22%

szia!

nekem is fura, én egy ideig még biztosan nem mennék sem ülnék be sehova:)

inkább elővigyázatos vagyok még egy kis ideig

2020. máj. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

akkor örülök, ha nem vagyok egyedül.

amúgy nekem a kerthelységekkel nincs bajom, csak azzal, hogy miért kell rögtön zárt térben is engedélyezni?

megmondom őszintén én anno nagyon örültem, amikor végre bezárták a kocsmákat, mert ha az embereken múlott volna, akkor végig tömve lettek volna a kocsmáj, vírus ide vagy oda..

2020. máj. 23. 13:52
 16/20 anonim ***** válasza:
56%
Hiába, sok a kaja- meg piafüggő.
2020. máj. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Osztom 10-es véleményét. Mo-on 2017-ben 27000-en haltak meg influenzában, mégse fújt senki riadót, nem rendeltek el karantént, meg egyéb hülyeségeket, mint most, az 500 beteg láttán. Sajnos, már a WHO-t is a gyógyszeripar tartja fenn, ő diktál mindenben. Ha valamiből felszaporodott a készlet, tesz róla, hogy el tudja adni. Mint a spanyolnátha idején. Történt, hogy a Bayer által kifejlesztett Aszpirinnek lejárt a szabadalmi joga, és mivel addig igen szépen kaszáltak rajta, minden gyógyszergyár nyakló nélkül kezdte gyártani. Hamarosan hegyekben állt az eladhatatlan Aszpirin. Na, megjelent a spanyolnátha, és híresztelni kezdték, hogy az Aszpirin magas (több dkg-os!) dózisban hatásos ellenszer. A tengerentúlon itteni, itt meg tengerentúli (nem létező) példákksl dobálóztak, és lám, el tudták adni a felesleges Aszpirint. Az eredmény az lett, hogy a gyomor nyálkahártya szétmarásába többen haltak bele, mint magába a spanyolnáthába. Sebaj, 90 évre titkosították az anyagot, mg most is csak az angol nyelvű oldalakon lelhető fel.

Most nagyon úgy néz ki, hogy egy kötelező védőoltást akarnak elsózni.

2020. máj. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
0%
5000 az a 27000.
2020. máj. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
53%
Nekem is fura, dehát ők tudják, a saját egészségükért ők felelnek...
2020. máj. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
De jó látni, hogy léteznek még aggyal rendelkező emberek.
2020. okt. 26. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!