Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Jogosan esett rosszul, hogy...

Jogosan esett rosszul, hogy mikor nekem hüvelygyulladásom volt, a párom rögtön nekemesett hogy mennie kell vizsgálatra, de mikor ő nemibetegség miatt oldatot használt semmit nem szólt nekem?

Figyelt kérdés

Bocsánat ha értelmetlenül fogalmaztam, az a helyzet, hogy nekem volt egy hüvelygyulladásom még tavaly. Elmentem nőgyógyászhoz, adott rá hüvelytablettát, helyre is jöttem mire elfogyott a gyógyszer. Én ezt kerek-perec megmondtam a páromnak, hiszen addig a szexet is hanyagoltuk. Persze rögtön a fejemhez csapta (akkor is rosszul is esett) hogy akkor most ő neki vizsgálatokra kell menni, mert elkaphatott tőlem bármit. Tudom hogy a hüvelygyulladás is egy betegség, de nem valami súlyos nemibetegségem volt, gyulladás szerintem bárkinél fordulhat elő. Na jó, ezen túl voltunk. Rá majdnem fél évre szétmentünk másfél hónapig. Ez idő alatt gondoltam hogy csajozni fog...

Nagyon-nagyon felelőtlen azon a téren, hogy nem szereti az óvszert, hiszen ha egy idegen nővel szexel, más védekezési módszerek nem védik meg a nemi betegségektől. Na lényeg, hogy aztán kibékültünk, és észrevettem hogy használ egy oldatot. Mikor megkérdeztem hogy ezt mire, láttam  hogy kicsit ideges lett, nem válaszolt rá, és kikapta a kezemből a dobozt. Persze én is érdeklődő vagyok, kiírtam az oldat nevét és rájöttem hogy ezt úgynevezett "függölyökre" meg nemi szerven lévő bizonyos szemölcsök kezelésére használják. Bővebben utána olvasva ezek Humán papíllómavírustól vannak, más néven HPV. Azaz én ezt simán elkaphattam volna tőle, és Isteni szerencse hogy kaptam ellene védőoltást még pár éve. Na csak én azt nem értem, hogy ezt nekem miért nem mondta el? Nagyon okos volt mikor hüvelygyulladásom volt, de arról hogy ő milyen betegséget kapott el nem volt képes beszélni, pedig nem nevettem volna ki. Belegondolva itt csak az a baj, hogyha nem lettem volna beoltva akkor én is szépen elkapom, és ha nem vagyok szerencsés nem múlik el, és lehet lenne egy szép kis méhnyakrákom...

Hogy lehet valaki ennyire felelőtlen? Jogosan akadtam ki?

(Azóta egyébként már nem vagyunk együtt!)


2018. jan. 20. 08:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon helyes, hogy már nem vagytok együtt, kár volt újra összejönni egy ilyen szutykos tahóval.
2018. jan. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy barom. Amúgy a HPV szemölcsös fajtájától nem véd az oltás az csak 3 magaskockázatútól (vagy 9től?) a huszonvalamennyiből, de a további huszonpár szemölcsöstől nem. Szóval ezzel kapcsolatban vagy rohadt nagy mákod van, meg erős immunrendszered, vagy még nem jött ki...


Amúgy a pasi egy felelőtlen önző disznó volt.

2018. jan. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nagy férges tahó. Jól tetted, hogy szétmentél vele. Ő a céda a sztoriban, mert az ő problémája szexuális úton terjedő fertőzés volt, a tiéd viszont attól függetlenül alakulhatott ki. De legalább szégyellte! :)
2018. jan. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!