Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Van rá esély hogy elkapta a...

Van rá esély hogy elkapta a koronavírust?

Figyelt kérdés
Ma jött egy csomagom Bariból(olaszország), nagyszüleimhez rendeltem mivel én nem vagyok otthon hétköznap. Ők nem tudták honnan jön, nem is foglalkoztak vele. 26.-án került feladásra, ma már itt is volt. Elmondása szerint utána nem is mostak kezet, sajnos nem veszik komolyan. :(( Van esély a fertőzésre?

2020. máj. 28. 18:34
 1/4 anonim ***** válasza:
71%
Nincs.
2020. máj. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nincs.
2020. máj. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
73%

Na az ilyen túlpánikolók miatt tartunk ott, ahol. Szerintem vegyvédelmi öltözékben nyisd csak ki a csomagot.

Amúgy meg miért "sajnos", hogy nem veszik komolyan? Ők csinálják helyesen. Én sem mosok kezet, ugyanazt az egyszerhasználatos szájkosarat hordom, folyamatosan, piszkálva az arcom, mert rettentően irritál, és nagy ívben teszek minden hülyeségre, mert korábban is volt influenzajárvány, azt is túléltem. Ha meg nem fogom, akkor jobb is, mert amilyen világ jön, abból én nem kérek. Ja és ha valakinek kellene a nekem szánt lélegeztetőgép, nagyon szívesen felajánlom, élvezze ki más, mert én úgysem hagyom, hogy rátegyenek, bár ennek az esélye jelenleg kisebb, mit hogy rám esik egy meteorit.

2020. máj. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ja ok
2020. máj. 30. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!