Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Orvosok megfertőztek egy...

Orvosok megfertőztek egy kórházban...Antibiotikum hatású húgyúti élelmiszerek, gyógynövények vagy fűszerek? Ismertek ilyet?

Figyelt kérdés

Sintér, bűnöző orvosok egy vesekő operáció alkalmával megfertőztek.Az antibiotikum hatású gyógyszerek egymás után rezisztensé váltak. Már csak egy hatóanyag maradt, amit be sem merek szedni. Aztán csak kórházban adható antibiotikumok maradnak, amire nem érvényes a TB-m.

Valamilyen alternatív népi kezelést keresek. Most az almaecettel próbálkozom. Most hallottam a fehér mustármagot.

E-coli baktériumról van szó.Az utolsó mikrobiológiai vizsgálat alapján az Amoxicillin-Clavulansav-ra érzékeny még a baktérium.



#fertőzés #kórházi fertőzés #bakrtérium #pancser orvosok #urológia, vizelet
2020. máj. 29. 17:14
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen helyzetben ecetet iszol gyógyszerként? Ezt nem mondod komolyan remélem.
2020. máj. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Nekem nem kellett műtét meg kórház hogy így járjak. Sok víz és türelem
2020. máj. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

hogy-hogy nem érvényes rá a TB-d? ilyen van, hogy bizonyos gyógyszerekre nem érvényes a TB?


és ha egy csomó antibiotikumra már rezisztens vagy, miért gondolod, hogy az almaecet segítene?

2020. máj. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Az ilyen kórházi fertőzés sajnos gyakori. Minél hamarabb kezd el szedni az antibiotikumot, fogyassz sok folyadékot, és tozegafonya kapszulat. Ha nem kezelik rendesen vesekárosodást okoz, tehát ne húzd az időt mindenfele gyógynövénnyel, mert garantálom h nem segít.
2020. máj. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

1

Naponta kétszer egy kanál almaecet vízben vagy icetee-ban feloldva. Mi ebben a furcsa? Most kezdtem...

2020. máj. 29. 17:21
 6/23 A kérdező kommentje:

4

tőzegáfonyát szedtem de nem ért semmit.

10/4-diken volt a baktérium, most 10/5-iken van, tartósan, az antibiotikumok szedése ellenére. szóval kell valami alternatív dolog.

2020. máj. 29. 17:23
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Valszeg' határon túli a páciens azért nincs tb. Miért nem az ottani "sintérekkel" műttetted magad ha ez nem jó? E-colira ecet annyi mint sz..rnak egy pofon. Szedd csak az augmentint amit felírtak. Arra kapsz receptet es kivaltod, nem kell hozzá kórház..
2020. máj. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
b.szhatod az alternatív gyógymódot ha ilyen bakteriumod van....orulj neki h van még egy antibiotikum amire rezisztens és kezd el szedni
2020. máj. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

7

augmentin tartalmazza a Amoxicillin-Clavulansav-at ?? Honnan tudod hogy ezt írták fel?

2020. máj. 29. 17:29
 10/23 A kérdező kommentje:

Na megnéztem, Aktil-Duo 875 MG/125 MG filmtabletta. Erre szól a recept amit nem váltottam ki...

Eddig az antibiotikumok vagy egyáltalán nem működtek, mint pl.Xorimax 500 mg-os, vagy pedig alig , vagy pedig 3- és 10 nap után megszűnt a hatásuk.

azért nem akarom beszedni ezt az utolsót mert egy TUMT műtétre készülök egy fizetős klinikán és az operáció előttre szeretném tartalékolni a hatást.

2020. máj. 29. 17:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!