Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mycoplasma ellen ha semmilyen...

Mycoplasma ellen ha semmilyen gyógyszer nem hat mit tegyek?

Figyelt kérdés
3 magan borgyogyasznal voltam mar, sumaded-es doxycyclin kurakat szedettek vegig velem es tovabbra is tompan faj az alhasam. A mycoplasma nem tunt el a szervezetembol. Mar negy honapja gyotor. Tanacstalan vagyok es elkeseredett.. :(

2019. jún. 27. 21:37
 1/3 anonim ***** válasza:
tenyésztés volt? Antibiotikum rezisztencia vizsgálat?
2019. jún. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez hogy derült ki, milyen tüneteid vannak, hol kaptad el?
2019. jún. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tenyesztes volt. Pozitiv lett ujra a mycoplasma. Rezisztencia vizsgalat sztem nem volt. Legutoljara a 8 kerulet maria utcai std-ben voltam. Ott irtak fel 14 napig doxycyclant. Most a 10ik napnal jarok es mar reg el kellett volna mulnia szerintem de meg mindig nagyon tompan faj az alhasam. Valamelyik ex partneremtol kaptam el, de ennek jelentosege nem hiszem hogy van. Nincs pingpong effektus mert azota nem volt nemi eletem. Es koszonom h segitetek!
2019. jún. 28. 00:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!