Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Honnan tudhatom h nekem mitol...

Honnan tudhatom h nekem mitol van Onychomycosis (Labkoromgomba) fertozesem ? tinea unguium v candida albicans okozhatja ?

Figyelt kérdés

Ezt okozhatja Dermatophytes csaladba okozo gomba, konkretan a Trichophyton rubrum / tinea unguium



De akar sima elesztogomba is, konkretan a Candida albicans



Hogy kezeljem ki magam belole ?


Egyelore csak a 2 nagy labkormom olyan ..



2020. jún. 17. 16:13
 1/4 A kérdező kommentje:
Ha pl a Terbinafinra nagyon jol reagalt a kormom, mert elkezd noni tole tiszta uj korom, akkor ez nem lehet elesztogomba okozta , nem ??!
2020. jún. 17. 16:17
 2/4 anonim ***** válasza:
Ecetes szódabikarbónás vízben kell áztatni minden nap.Vagy akár evvel a cuccal dunszt kötést is tehetsz rá.
2020. jún. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ez biztos ?


Az ecet biztosan gombaolo hatasu, am savas pH kozeget biztosit ami a gombanak kedvezo kozeget biztosit az ujra kezdeshez.


Mivel tudnam biztonsagosan lugos kozegge tenni az ecetes kezeles utan ?


A szodabikarbona minek kell egyaltalan ?!

2020. jún. 23. 06:02
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez engem is erdekelne.
2021. jan. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!