Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Candida diéta alatt diétahiba....

Beri9 kérdése:

Candida diéta alatt diétahiba. Újra kell kezdeni előröl?

Figyelt kérdés

Egy hónapja kezdtem.Az első szakasznál tartok,most jönne a második, de tegnap véletlen diétahiba történt és mára kiújultak a tünetek.

Innentől az első szakaszt meg kell ismételnem vagy jöhet a második?



2020. ápr. 11. 08:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Konkrétan mi történt? Ha megettél egy habos süteményt akkor még húzd pár hétig az első szakaszt.
2020. ápr. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Párom csinált nekem desszertet.Próbált mindenre figyelni, csak a margarinra nem gondolt. Csak az volt benne,ami nem lett volna szabad. Utólag jöttem rá hogy a citromsav tartalma miatt lehetett.Akkor az eddig diétás hónapom odaveszhetett? (Már ezt is nehezen bírtam)
2020. ápr. 11. 11:20
 3/6 anonim ***** válasza:
A candida diétaban mióta nem lehet maragarint enni? Nem veszett oda semmi és a tüneteid sem attól voltak. Én is végig csináltam, ettem végig margarint. Nem tilos! Citromsav tartalma van? Ha van is amennyi abban van az tuti nem okozott neked panaszokat.
2020. ápr. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Megoszlanak a vélemények róla.

Én csak erre tudok gondolni,hogy ettől volt,különben nem jött volna vissza nem?

Neked a diétától elmúlt?

2020. ápr. 12. 00:15
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor igen teljesen jól voltam. Hozzáteszem ettem margarint éa biológus vagyok nem laikus plusz egy dietetikussal is átbeszéltük a dolgokat a biztonság kedvéért szóval szerintem elég szakszerűen csináltam. Az első hónap nehéz volt aztán elég jól belejöttem. Csak sajnos egy betegségből kifolyólag kórházba kerültem hosszú időre és ott nem adtak cukormentes ételt hiába kértem. Meg nagyon le is fogytam ( nem a diéta miatt) és ezért muszáj volt cukrosat is ennem hogy életbe maradjak. Ez hazavágta az egész fél éves diétamat sajnos. Azóta nem volt erőm újrakezdeni. :( pedig jó lenne mert tényleg sokat segített.
2020. ápr. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

És szerinted mennyi ideig kell diétázni hogy az eredmény tényleg jó legyen? Hogy tünetmentesen ehessek mindent?

Csak mert akkor ezek szerint neked fel év sem volt elég 😕

Azóta jobban vagy azért ?

2020. ápr. 12. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!