Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi lehet ez??? Daganat?

Mi lehet ez??? Daganat?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kb egy hete vettem észre egy 1cm körüli göböt ami nem fáj,a fülem alatt és az állkapocs csúcsánál található. Nos ez hol nagyobb hol kisebb,de nem mozog,olyan mintha csont kinövés lenne. Idült mandula gyulladásom van ami nem faj,de kezeletlenul maradt. Szerintetek mi lehet ez? Daganat? Egyéb tünetem nincs azon kívül,hogy van sok rossz fogam,illetve a mandulámból folyik néha a genny. Nagyon félek,hogy azt mondják rákos vagyok. :( Hol kisebb hol nagyobb ez a Göm,valamikor észre sem veszem valamikor meg nagyon látszik.
2020. jún. 28. 08:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább nyirokcsomó, nem daganat. Ha 4 hét múlva még megvan, érdemes ultranagot csinálni.
2020. jún. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem volt egy súlyos veszteség az életemben,apukám öngyilkos lett. Azóta kezdtem el ezeket a tuneteket produkálni amikor is mindig azt hiszem,hogy daganatos vagyok.Lehet ez is rá tesz...kamilla teát iszok elég sokszor+rengeteg vitamint szedek.
2020. jún. 28. 08:38
 3/4 anonim ***** válasza:

Kicsit hipochonder vagy és talán depressziós is.


Ettöl függetlenül vizsgáltasd ki magad, kérj CT-re és vérvételre időpontot, a manduláddal keress fel egy fül-orr gégészt, és a fogaid is rakasd rendbe! Ha csak otthon görcsölsz semmi nem fog magától megjavulni.


És nem utolsó sorban próbáld elterelni a gondolataid! Keress valamit, amit élvezettel csinálsz, ami kikapcsol, legyen az sport, játék, művészet, csajozás/pasizás, barátokkal sörözés, városban császkálás, bulizás, vagy bármi ami felvidít és elkergeti a rossz gondolataid.


Ha ez sem segít, akkor keress meg egy pszichológust!

2020. jún. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszaitokat,hála istennek sokat ment le belole azóta és már mozog is.! :)
2020. júl. 1. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!