Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A bal fülemmel reggelente nem...

Fa_ember16 kérdése:

A bal fülemmel reggelente nem hallok semmit. Ez a túl sok fűlzsírtól van?

Figyelt kérdés
gondolom ha túl sok a fűlzsír a fül ben akkor attól lehet. Ha ez így van és elmegyek az orvoshoz az kitakarítaná nekem? Ezt azért kèrdemert már hallottam olyat hogy az orvos kitakarítja.persze gondolom csak akkor ha komoj probléma?
2020. júl. 7. 07:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
Pont ilyen bajom van nekem is. Nekem azt mondta a doki, hogy a dobhártya elé tömörödött a fülzsír és begyulladt a fülem. Kitakarította (egy nagyon erős porszívó szerű izével. Nagyon kellemetlen volt) majd írt fel cseppeket.
2020. júl. 7. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Takaritasd ki,mert egyszer csak egész napa úgy marad.
2020. júl. 7. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

#1 nem érdekes ha kellemetlen,legalább hallok majd valamit.(így is hallok,csak nem olyan jól)

#2ma kitakarítottam egy picit,de inkább orvosra hagyom,nehogy én mégjobban rátoljam a sobhártyámra.

Mindkettőtöknek nagyon köszönöm a válaszát.(holnap tervezek elmenni orvoshoz)

2020. júl. 7. 12:46
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Hát bakker ha te fültakarításért keresed fel az orvosod, akkor nem értem, hogy miért élsz még. Pisiltetni ne pisiltessen meg? Esetleg nem gondoltál arra, hogy veszel egy doboz fültisztítót a boltban és magadnak megtisztítod. Vagy kérd meg anyukádat.
2020. júl. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
#4 nem kell arogánsnak lenned.kitisztítom sokszor,de attól még nem szünt meg.nem azért megyek orvoshoz hogy kitisztítsa,hanem hogy megnézze hogy mi a fasz van a fülemmel. Nem akarom hogy belegyen gyulladva a fülem,de en csak azt hiszem hogy egy fűlzsír lerakódás,mert olyan arrogáns vagyok mint te.az orvos nem biztos hogy kitisztítja a fülem,de legalább jobb tanácsot ad mint te,hogy hogy tisutítsam ki a fülem rendesen.fültisztítóval csak benyomod a fűlzsírt a dobhártyához és csak rosszab lenne.én inkabb elmegyek orvoshoz minthogy itthon próbáljak meg akármit is,ami rosszabbá teheti.amúgy meg csak egy kiba szott kérdést kérdeztem a fülemről,nem kell bunkónak lenned.
2020. júl. 7. 18:44
 6/11 anonim ***** válasza:
52%
Khm. Igazából nekem a fül orr gégész orvos azt mondta, hogy a fültisztító pálcát felejtsem el, mert azzal több kárt csinálok mint hasznot. Legtöbbször azzal tömöríti be az ember a fülzsírt a fülébe.
2020. júl. 8. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
#6 igen,épp ezt mondom én is.gondolom #4még soha se hallotta hogy egy csomó orvos ezt mondja,de mindegy.szövak ja,úgyis elmegyek ma orvoshoz,ö majd megmondja mi van a fülemmel
2020. júl. 8. 08:55
 8/11 anonim ***** válasza:
52%
Hajrá! Szurkolok. Tudom milyen zavaró érzés! :D
2020. júl. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2020. júl. 8. 12:41
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyenesíts ki gemkapcsot, hogy egy elnyújtott U alakot kapjál. Azzal a legtökéletesebb tisztítani. Én is így csinálom már ezer éve. Nagyon jól ki lehet vele szedni a fülzsírt, és nem sérted meg vele a füled sem.
2020. júl. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!