Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha azt érzem hogy túl sok a...

Ha azt érzem hogy túl sok a betegségem félek hogy átadom a babámnak és néha elgondolkozok hogy ha nem élnék jobb lenne. Ez depresszió? Forduljak orvoshoz?

Figyelt kérdés

Soha nem volt futó kapcsolatom, soha nem dőltem be hamar a férfiaknak.

Viszont ha már engedtem, nem védekeztem, mert nem szeretem az óvszert, kiszáradok tőle.

Sajnos így elkaptam a nemi herpeszt az egyik kapcsolatomból, pont a vége felé, így nem is tudtam...

1 hónap múlva lett új partnerem, akivel 3 hét múlva lefeküdtem. Ez után 1 héttel éreztem hogy valami nem jó odalent. elmentem orvoshoz és kiderült hogy herpeszem van, és átadtam az akkori partneremnek is :(((

ez átterjedt a szánkra is.


Nem zavart minket mert együtt tervezzük leélni az életünket, de fél éve született a kisfiúnk nagyon legyengült a szervezetem, pedig vitaminokat szedek és minden nap zöldséget gyümölcsöt eszek. Folyton megjelennek a herpeszek a számon és lent. óvatos vagyok, de sokszor belekap a számba. ilyenkor rohanok lemosni. rettegek attól hogy elkapja.


És emellé társult szemölcs a kezemre, ráadásul a tenyeremre, ami tovább terjedhet más testrészekre is beleértve a nemi szervet.

Most ettől is félhetek hogy elkapja ő és a párom.

Erre sincs végleges orvosság ahogy a herpeszre sincs.

És nekem már lehet hogy átterjedt a nemi szervemre...ez még nem biztos, orvos nem tudta ránézésre megállapítani, azt mondta lehet gyulladás a borotválkozástól.


Szörnyen fáradtnak érzem magam, úgy belefáradtam abba hogy mindig történik valami ami miatt aggódhatok, félhetek. Ezekkel a betegségekkel tönkre tehetem a fiam életét. Belefáradtam az elővigyázatosságba is és mindenbe.


Valaki érez így? Tud segíteni? Ez normális? Kihez forduljak? Szeretem a fiam és nem akarom itt hagyni, de néha nagyon elgondolkozok a halálon és félek hogy gyenge pillanatomban.......

privát levelekre nem válaszolok. nem kamu a kérdés, csak nem tudok, nem merek kihez fordulni. kérem a viccelődéstől kíméljenek, nem vagyok olyan hangulatomban!!!!



2016. szept. 27. 12:12
 1/8 anonim ***** válasza:
62%

"nem szeretem az óvszert, kiszáradok tőle."

Síkosîtóról nem hallottál? A jövőben tuti szükséged lesz még rá, mert senki nem fog kitartani olyan nő mellett, aki herpesszel, szemölccsel fertőzi össze, depressziós, de a lwgrosszabb, hogy csak sajnáltatja magát és mártírkodik, ahelyett hogy elismerné a felelősségét és tanulva az addigi ostoba hibáiból, változtatna a dolgokon.

2016. szept. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Síkosítóra nem gondoltam.

És azt sem tudtam hogy ezek ilyen tünetmentesek is lehetnek.

18 éves voltam mikor elkaptam, nem voltam következetes. Nem lehet a múltat megváltoztatni, minden alkalommal eszembe jut milyen hülye voltam. De már nem fordíthatom vissza.

Honnan veszed hogy nem tanultam a hibámból?

Egyenlőre nem fertőztem meg senkit úgy hogy tudtam a betegségemről...

Nem sajnáltatom magam, hanem tanácsot kértem.

Ha csak szídni, vagy ócsárólni tudsz akkor inkább ne írj!

2016. szept. 27. 12:49
 3/8 A kérdező kommentje:
A szemölcsöt meg a kezemről kaptam el, ha elkaptam, NEM NEMI ÚTON.
2016. szept. 27. 12:51
 4/8 A kérdező kommentje:

Egyébként, a herpesz és a szemölcs nagyon gyakori betegség.

a szemölcsöt medencében is elkaphatod, és 5-ből 4 embernek van/volt az élete során.

Sokan nem tudnak róla, mert olyan mint egy kis bőrelváltozás és soknak spontán elmúlik. óvszer nem véd meg tőle teljesen, mert előjöhet, a test bármely területén...nem csak szexuális úton terjed...izzadság cseppel is átvihető.

a herpesztől se biztos az óvszeres védelem mert szájról kézről elkapható, érintés útján terjed, pl ha van a combján és te hozzáérsz aztán a nemi szervéhez el is kapta

2016. szept. 27. 13:00
 5/8 anonim ***** válasza:

A herpeszedre érdemes lenne lizint szedned hosszabb ideig.

A szemölcsöket a bőrgyógyászaton leveszik .

Ezek nem olyan problémák amit nem lehet orvosolni.

Mozduljatok ki otthonról, menjetek kirándulni,kezdetnek elmehetsz futni.

A testmozgás elkergeti a borús gondolatokat.

2016. szept. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szombatra terveztünk egy kis kirándulást, hátha az jobb kedvre derít. köszönöm a tanácsod :)
2016. szept. 30. 13:22
 7/8 anonim ***** válasza:
A herpesz és a szemölcs nem befolyásolják a fiad életét. Ha jót akarsz a fiadnak, akkor elhessegeted a bús gondolatokat, szabadban mozogsz sokat (a fiaddal együtt is játszhatsz), megfelelően táplálkozol. Akkor a te immunrendszered is megerősödik, nem jön ki annyira gyakran a herpesz és a szemölcs vírusát is legyőzi a szervezeted! Hajrá!
2017. ápr. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szedd őssze magad! A kisfiadnak rád van szüksége! Ő nem érzékeli, ha ilyen betrgségeid vannak,azt viszint igen, ha levert vagy, vagy rosszkedvű. Szeresd, neki ez kell. A folytonos félelem csak tönkretesz. Igen, csináljatok programot.
2018. okt. 7. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!