Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Fülzúgás, halláskárosodás,...

Fülzúgás, halláskárosodás, visual snow, övsömör, szédülés, gyengeség és elektromosság-érzet a testben. Mi lehet ez? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ha kell, részletezem, de nagyon hosszú lenne az egész történet.

Az övsömört a háziorvos állapította meg, miután már megvolt a többi tünetem.

Sajnos magamtól kellett rájönnöm, hogy ezt az egészet az a vírus csinálta, ami a bárányhimlőt okozza, mert a kórházi kezelés során csak a BPPV lett kiszúrva, pl. a szemkáprázással nem is foglalkoztak...

A halláskárosodást a zajos munkahelyre fogták, holott egyik napról a másikra jöttek a tünetek...

Nagyon stresszes az életem, hallókészülékre lenne szükségem, de addig millió vizsgálat vár rám,persze mindegyikhez időpont kell.

Vannak itt hasonló helyzetben lévők? Mit tudok tenni? Hogyan könnyíthetném meg az életem?



2020. júl. 15. 19:50
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:

A tünetek megjelenése előtt szuper emlékező tehetségem volt, azóta sokszor nem jutnak eszembe szavak, nem tudom rendesen kifejezni magam. Gyakran írok el dolgokat, és, bár visszaolvasom, nem mindig veszem észre a hibát.

32 éves vagyok.

2020. júl. 15. 19:54
 2/19 A kérdező kommentje:

Az ízületi gondokat is kihagytam. Nagyon hamar elgémberednek, pedig igyekszem sokat pihenni munka után. Gyerekem sincs, hogy ennyire semmi energiám ne legyen.

Pár hónapja, ahogy olvasgattam a neten, rátaláltam a lupuszra, és sok mindent megmagyarázna, de nem tudom eldönteni, hogy ami az arcomon van, az az az elváltozás lenne-e. Nem olyan feltűnő.

2020. júl. 15. 20:06
 3/19 anonim ***** válasza:
Lyme kór irányában vizsgáltak már?
2020. júl. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Ennek nézz utána:


[link]

2020. júl. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Nem vizsgálták még.

De annak lennének jelei a bőrön, nem?

2020. júl. 15. 21:11
 6/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2020. júl. 15. 21:15
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki a sclerosist hozza fel, pedig rendkívül ritka betegség. Ha volt benned kullancs az elmúlt pár évben, érdemes egy tesztet csináltatni.
2020. júl. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Kb. 20 éve volt utoljára kullancsom, ez a mizéria 4 éve kezdődött. Ettől függetlenül lehetséges?
2020. júl. 15. 21:28
 9/19 anonim ***** válasza:
A Lyme-kór hosszú évek után mutat tünetet. Nekem is kb. 4 éve vannak hasonló tüneteim. Már én is gondolkodom ebben a kórban. Mert időközönként jön elő, de egyre gyakrabban. És kb 6 éve volt bennem kullancs.
2020. júl. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
A Lyme kóros betegek 30%-a nem emlékszik a kullancs csípésre.
2020. júl. 16. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!