Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Nem szűnő alhasi fájdalom...

Nem szűnő alhasi fájdalom esetén mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Kedd óta szúró, görcsös fájdalmat érzek a méhem, alhasam és jobb oldalam tájékán, amit ezelőtt még sohasem tapasztaltam, és fogalmam sincs arról, hogy mégis mi okozhatja. Először felfázásra gondoltunk, hiszen nagyon sokat jártam pisilni is, amire természetesen gyógyszert is kaptam.

Ezután valamilyen szinten enyhültek a tünetek, de csütörtök este, miután együtt voltam a párommal olyan szinten kezdett el fájni ismét a méhem, hogy nem tudtam megmozdulni az ágyon, és még könnyek is szöktek a szemembe. Ekkor már felmerült bennem egy hugyúti fertőzés gondolata is, hiszen az elmúlt egy hétben meglehetősen sokat voltunk együtt (szinte minden nap), és ezáltal elképzelhető, hogy összeszedtem valamiféle fertőzést odalent.

Ma (pénteken) a fájdalom már inkább a beleim felé jelentkezett, ami azért is aggaszt, mert két évvel ezelőtt kerültem be a kórházba vakbél gyanújával, azonban szerencsére nem találtak semmit.

A menstruációmnak 23-án kellene megjönnie, ezért a hét elején még korainak találtam a PMS tüneteit, és őszintén szólva ezelőtt még sohasem fordult elő ilyen, ami miatt ezt a lehetőséget is kizártam.

Igy a végére pedig csak annyit, hogy édesanyámnak pár évvel ezelőtt kivették a méhét, valamint epekővel is műtötték egészen fiatal korában; a húgomnak pedig 3 éves korában petefészek csavarodása volt, ami miatt el is kellett neki távolítani azt.

A válaszokat előre is köszönöm, ha pedig valakinek volt már hasonló élménye, azt is szívesen meghallgatom! :)


18/L



2020. júl. 18. 13:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet fertőzés, de a peteérés is okozhat ilyen fájdalmat.
2020. júl. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Talán igazad van, és lehet, hogy tényleg csak a peteérésem miatt voltak ilyen fájdalmaim, de ezelőtt még sosem ézetem ehhez foghatót a ciklusom során.

Esetleg még beágyazódási fájdalomra gondoltam, hiszen két hete voltam együtt a párommal védekezés nélkül, de kétlem, hogy annak ilyesféle fájdalmakat kellene kiváltania ilyen hosszú időn keresztül. :/

2020. júl. 18. 15:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Azért az nem semmi, hogy ilyeneken elgondolkozol, azon meg nem, hogy 18 évesen hogy fogsz egy gyereket felnevelni, ha ilyen felelőtlenek vagytok.
2020. júl. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Senki sem mondta, hogy fel fogom nevelni. Különben meg nem azért írtam ki a kérdést, hogy kapjam a rosszindulatú válaszokat; dehát a mai világban már meg sem lepődök ezenXDDDD
2020. júl. 18. 19:01
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezer meg egy oka lehet. Lehet ciszta, lehet csak simán egy bevérzett tüsző, lehet méhgyulladás, vakbélgyulladás stb. Ha nem múlik el, el kell battyogni a dokihoz.

Amúgy meg tényleg nem kellene védekezés nélkül szexelni, mert előbb-utóbb terhes leszel.

2020. júl. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!