Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Alhasi- és Herefájdalom mit...

DaniM4 kérdése:

Alhasi- és Herefájdalom mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval. A következő a problémám. Ahogy a heréhez érek fáj, az alhasam is fáj de nem tudom mi okozhatja. Nem tudom hogy meg lennének-e a heréim dagadva, de nem hiszem. Mit gondoltok? Mit csináljak most??

2019. okt. 12. 18:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz.
2019. okt. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1# ha nem tudsz hasznos tanacsot adni akkor ne is irj szerintem oda.


Vszeg a kérdés írója is elgondolkodott hogy el kell vagy el fog menni orvoshoz, addig is olyan embert keres aki tud erre valamit mondani.


Kerdes írója:


Nekem is ilyen panaszom van alhasi tompa nyomás bal oldali herén egy ici pici kis csomó.


Ez már bő 2 éve van.

3x voltam orvosnál

1x magánba teljes labórral 40000ft ért

2x sztk ba tb re.


Mindig azt mondtak hogy kis ciszta levutóbb 1 eve voltam de hétfőn újra elmegyek mert nagyon zavar az a kis csomó ami nem a mellékherén van hanem a here tetején.


Alhasamnál egész napos tompa fájdalom , már 2 éve .... de most az elmult 2 hétben erősödött.



Végezz önvizsgálatot és nézd meg hogy van e kis kitüremkedés ami a fájdalom közepe kb.


Az is fontos hogy jól nézd meg hogy a herén van vagy a mellékherén mert ha a 2. On akkor az szinte biztos hogy ártalmatlan ciszta aminek a fájdalma lesugárzik a herébe

2019. okt. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
57%
Gondolkodj: abból, hogy valami névtelen válaszolónak az volt a problémája, ami, mi következik rád nézve? Ha szerinted is semmi, akkor: menj orvoshoz!
2019. okt. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Lehet semmi de lehet komoly dolog is amit ha csak mincs egy urulógus ismerősöd akkor legkorábban a jövő héten tudnak megvizsgálni, addig is véleményt kért ami megint csak mondom nem az evidens hogy "menjen orvoshoz" hanem valami tényleges infó
2019. okt. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!