Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért öltött a koronavírus...

Miért öltött a koronavírus korlátozás feloldása óta a szmog elképesztő méreteket szinte minden városban? Miért nagyobb mint tavaly nyáron volt?

Figyelt kérdés
Nem úgy volt hogy a korona karantén alatt fogadkozott mindenki hogy majd ez milyen jó jelzés, majd jó irányba változunk... Majd ezentúl más lesz hu de figyelünk nem véletlenül kaptuk stb stb... Aztán jött a sok "koronahiszti" hívő, akik tagadják az egyértelmű tényeket is, és az összes fogadkozás kútba esett?

2020. júl. 26. 04:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Miert? Hat mert annyira nincs csorosag mint el akarjak hitetni velunk, masreszt meg ki akar tomegkozlekedessel menni, ha 1 fel hogy elkapja a virust 2 latja az utastarsak jo resze tesz magasrol a maszk viselesere. En pesti vayok perpillanat es van autonk, de tomegkozlekedes "hivo" vagyok. Ennek ellenere ha a veszelyeztetett kategoriaba tartozo csaladtagjaimrol van szo inkabb autozunk , igy jol megdobtuk a sajat autozasi gyakorisagunkat...sajna. Igaz tomegkozlekedesen is joval ovatosabbak lettunk, de engem pl szejjelvet az ideg amikor latom hogy emberek ligatjak a maszkbol ki az orrukat, hogy az amugy uressegtol kongo villamoson pl csak azert is a nykadba ulnek toled 30 centire maszk nelkul es a tobbi. Még szerencse hogy ugye nalunk nincs is jarvany...
2020. júl. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Köszi 10-es, ezeknek tudsz valamit hol érdemes utánanézni?


11 értem hogy a vírus miatt a kocsit választja mindenki, csak azt szeretnénk tudni meddig tart a megnövekedett gépkocsiforgalom, mert előtte sem volt kicsi.

De Bp-en az utóbbi egy hétben nem volt rossz a levegő, néztem folyamatosan, kisebb városokban volt nagyon rossz.


Azt tudja valaki hol lehet megnézni hogy egy városon belül hol vannak a mérőhelyek?

2020. júl. 27. 07:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!