Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A mostani Covid19 helyzet...

A mostani Covid19 helyzet miatt a jövőben kevésbé lesz idegen a maszk viselés?

Figyelt kérdés
Sajnos gyenge az immunrendszerem és minden ősszel sikerül valamit összeszednem. Tavaly 2 hónapig voltam beteg, folyamatosan köhögtem és már annyira lefárasztott a végére, hogy a tanulmányaimra egyáltalán nem tudtam fókuszálni. Egyébként be szoktam oltatni magam influenza ellen minden évben. Gondolkodtam már korábban is a maszk viselésén, tudom, hogy néhány ázsiai kultúrában teljesen megszokottátvány, viszont féltem, hogy ha felvennék egyet, azzal túl sok negatív figyelmet vonzanék. Viszont most sokan hirdják napi szinten. Ha véget ér a Covid19, azután mennyire lesz elfogadott maszkot hordani?

2020. júl. 31. 05:51
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Én örülnék neki, ha így lenne. Egyrészt alapvető(nek kellene lennie), hogy aki beteg, védi az egészségeseket, másrészt van, akinek pedig az átlagnál jobban kell vigyázni magára. Eddig is ez lett volna normális.
2020. júl. 31. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
szerintem igen, kevésbé lesz idegen. biztos vagyok benne, hogy sokan továbbra is hordani fogják, még ha nem is betegek.
2020. júl. 31. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%
Most sem hordják sokan, csak látszólag.
2020. júl. 31. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
61%

4-es te bizonyara nem tudsz angolul es regen nezhetted a cdc oldalt.

Linket ugy talalsz 5os higy ezt irod be

Cdc mask recommendation (bocs en nem tuetam ide most beilleszteni)

Itt eleve ez van font:CDC recommends that people wear masks in public settings and when around people who don’t live in your household, especially when other social distancing measures are difficult to maintain.

Masks may help prevent people who have COVID-19 from spreading the virus to others.

Masks are most likely to reduce the spread of COVID-19 when they are widely used by people in public settings.

Masks should NOT be worn by children under the age of 2 or anyone who has trouble breathing, is unconscious, incapacitated, or otherwise unable to remove the mask without assistance.


Azaz 1.nyilvanos eszkozokon es akkor amikor nem veled egy haztartasban elok kulonosen ...ok vannak jelen viselj maszkot



Azaz epp hogy ajanljak a maszkviselest es leirjak nyilvanvaloan csokkenti a fertozes lehetoseget a virus terjedeset.


De a sok buta parasztja olvasni se tud.

2020. aug. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
73%
#5-ös vagyok. Pont ezért kértem a 4-estől linket. Mert úgyse tud ilyen adni, de jobb, ha ő jön rá, mintha valaki megmondja neki a tutit. Bár aki hisz valamiben, azt a tények nem nagyon befolyásolják.
2020. aug. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

@4 tudjuk, hogy angolul (sem) tudsz. :)


/eid/article/26/5/19-0994_article


Itt van egy. Van még, ne aggódj. ;)


Ajjaj, gonosz tények!

2020. aug. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!