Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Muszály beoltanom magam covid...

Muszály beoltanom magam covid ellen?

Figyelt kérdés

31/f


Angliában dolgozok es márciusban elkaptam a vírust. (Kemény egy hetem volt éreztem hogy ez nem egy szimpla nátha).


Házi ápoló vagyok így eselyem sem volt elkapni, viszont azóta amiota kigyógyultam nem kaptam el újra 2 hetente egy tesztet csinálok és mivel napi szinten dolgozok beteg öreg emberekkel (napi 20) igy 120% hogy azóta 1001 alkalommal köhögött , taknyozott, sz@rt össze 1001 kliensem.


Lehet sokmindent hallani hogy ujra elkaphatod stb de ez rajtam nem jött ki és azóta eltelt bő 4 hónap.


Így én szerintem nem fogom majd beoltatni magam.


Ti igen?



2020. aug. 1. 16:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Ápolóként tudhatnád, hogy még nincs oltás a COVID-19 ellen.
2020. aug. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%

Semmiképp.

1- tudja, csak neked nem megy a szövegértés.

2020. aug. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%

16:58: de nagyon valószínű, hogy jövő év elejére lesz. Az már csak 4-5 hónap.

Kérdező, elég ellentmondásos hírek vannak afelől, hogy aki megfertőződött COVID-dal, az életre szóló immunitást szerez-e ellene. Én a helyedben beoltatnám magam.

2020. aug. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
1 es csak leragadt a kérdésnél mert tovább lusta volt olvasni :)
2020. aug. 1. 17:01
 5/11 A kérdező kommentje:

3# Igen en is most olvasom hogy lesznek mellékhatásai.


Munkám miatt ahogy irtam is naponta találkozok koronás betegekkel és mint egy gagyi házi ápoló semmit sem kapok csak kesztyűt és egy eldobható maszkot ami semmit sem ér. Az hogy most jelenleg inmunis vagyok az biztos csak az a kérdés hogy ezt a szervezetem 1x eldobja?

2020. aug. 1. 17:04
 6/11 anonim ***** válasza:
81%

Mivel még nincs oltóanyag, ezért nincs rá jogi szabályozás.

Akkor tudjuk, hogy be kell e majd oltatni magad?

Pláne Angliában.

2020. aug. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm, elolvastam a kérdést és válaszoltam rá. A leírásban teljesen másról van szó... Ugye, szövegértelmezés.
2020. aug. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
56%
Igen elkaphatod újra... De antitestek már vannak a szervezetedben.. Így azok már tudnak harcolni a vírus ellen..
2020. aug. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

muszály : muszáj


Így nem csodálkozom a kérdésen és a kibontott melléktörténeten.

2020. aug. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
jogos!
2020. aug. 1. 19:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!