Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Nem kaptam el a koronavírust,...

Nem kaptam el a koronavírust, ugye? Tüneteim lent lesznek. 23/L

Figyelt kérdés
Egy étteremben dolgozok, és egyik ismerősömet szolgáltam ki. Beszélgettünk is egy kicsit. Mondta, hogy nincs jól, és lehetett is látni rajta. Kb 1 hét múlva (vagy még annyi se) kiderült, hogy koronás, és mentő vitte a kórházba. Azóta fáj a torkom, folyik az orrom, nem érzem jól magam, szédülök. Egyszer fázok, aztán melegem van. Ma a munkahelyen egész nap gyulladtam meg, és nem voltam valami jól. Valamelyik nap viszont be voltam öltözve, mert fagytam meg, míg másoknak melegük volt. Aludni se tudok éjszaka. A hasam is fáj, meg hányingerem is van néha. Étvágyam alig van. A koronavírus ennêl súlyosabb tünetekkel jár, ugye? Tehát ki lehet zárni, hogy elkaptam volna?

2020. aug. 2. 19:59
A kérdező szavazást indított:
Nyugi, nem kaptad el
Hát...nem lehetetlen
27 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
88%
Csak egy kérdésem van, még ha nem is korona. Facé nem mész szabadságra??? Nyilván lázas vagy, minek kell rálihegni a vendégekre???
2020. aug. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nem látni rajtam, hogy lázas lennék, mert fal fehér vagyok
2020. aug. 2. 20:10
 3/19 anonim ***** válasza:
94%
Kit érdekel, hogy látszik-e? Te TUDOD, hogy beteg vagy. Felelőtlenség bejárni dolgozni emberek közé.
2020. aug. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
93%
Neked meg hozzád hasonlók miatt lesz megint karantén, mert betegen bejársz dolgozni és végig fertözöl mindenkit. Gratula hozzá...
2020. aug. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
92%

Korona kontakt vagy, 2 hét karantén, teszt. Azt a kérdést, hogy ki koronás és ki nem az, nem a fórumozók döntik el (szerencsére) hanem a PCR teszt.

Dolgozni nem csak felelőtlenség, hanem bűncselekmény. Btk. 165. § Foglalkozás körében elkövetett veszélyeztetés

2020. aug. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
De ott az étteremben több mindenkivel beszélgetett a fertőzött nő. Érintette is őket, mégse csináltak rajtuk tesztet.
2020. aug. 2. 20:53
 7/19 A kérdező kommentje:
Csak a párját tesztelték, akinek negatív lett
2020. aug. 2. 20:54
 8/19 anonim ***** válasza:
93%
Remélem, hogy csak kamu, ennyire hülye nem lehetsz. Ha nem kamu, akkor holnap telefon a háziorvosnak, hogy mi van, valószínű tesztet fog rendelni. Simán lehet koronavírus, tipikusak ezek a tünetek. Nem kerül mindenki lélegeztetőgépre meg kórházba, pláne nem azonnal. És vendéglátásban amúgy sem kéne dolgoznod betegen, akkor sem, ha épp nincs járvány, és akkor sem, ha nem látszik rajtad a láz.
2020. aug. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
92%

Keves az eselye, hogy elkaptad. De ha betegnek erzed magad hivd a hazidokid mond volt kontakt koronas beteggel es egybekent meg legyen nalad egy lazmero es ha raz a hideg vagy meggyulladsz merj lazat. A helyedben nem mennek dolgozni.

Sokak tunetmentesek, meg igen van aki egyutt elve se kapja el egy fertozottol valaki meg vegig tud egymaga fertozni egy egesz enekkart. Ugyhogy inkabb sirj ki magadnak egy tesztet, hogy megnyugodj.

2020. aug. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
73%
remélem figyelik a kérdést és holnap a tek fog kopogtatni nálad egy jó kis teszttel
2020. aug. 4. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!