Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Nem kaptam el a koronavírust,...

Nem kaptam el a koronavírust, ugye? Tüneteim lent lesznek. 23/L

Figyelt kérdés
Egy étteremben dolgozok, és egyik ismerősömet szolgáltam ki. Beszélgettünk is egy kicsit. Mondta, hogy nincs jól, és lehetett is látni rajta. Kb 1 hét múlva (vagy még annyi se) kiderült, hogy koronás, és mentő vitte a kórházba. Azóta fáj a torkom, folyik az orrom, nem érzem jól magam, szédülök. Egyszer fázok, aztán melegem van. Ma a munkahelyen egész nap gyulladtam meg, és nem voltam valami jól. Valamelyik nap viszont be voltam öltözve, mert fagytam meg, míg másoknak melegük volt. Aludni se tudok éjszaka. A hasam is fáj, meg hányingerem is van néha. Étvágyam alig van. A koronavírus ennêl súlyosabb tünetekkel jár, ugye? Tehát ki lehet zárni, hogy elkaptam volna?

2020. aug. 2. 19:59
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Már sokkal jobban vagyok, csak egy kis megfázás volt.
2020. aug. 4. 09:13
 12/19 anonim ***** válasza:
96%
Akkor is hülye vagy. Ha tényleg étteremben (!) dolgozol és bementél betegen akkor azért, ha meg csak kamu a kérdés akkor főleg :-)
2020. aug. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
19%
Covidot még senki nem kapott el csak az lett. Szóval nyugi, mert addig nem leszel az amíg nem tesztelnek.
2020. aug. 6. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
71%
Ha beteg vagy az lenne a minimum, hogy nem mégy be dolgozni
2020. aug. 6. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
28%
A korona pozitív emberek 50-75 százaléka teljesen tünetmentes. Az ismerősi körödből még jópár ember elkapta :D Csak nem tudsz róla.
2020. aug. 6. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
38%

Még egy tizen-huszon éves hisztis lány, aki azt hiszi, hogy koronás... Kicsit már uncsi.

Az ilyen emberek nyafogása tartja fent a globális pánikot (ha nem valami összeesküvés)

A kérdésre válaszolva: nem valószínű, hogy az vagy, DE mi a francnak jársz dolgozni, ha beteg vagy??!! Ha ennyire félsz ettől a vírustól miért pont te nem tartod be a biztonsági intézkedéseket?!

2020. aug. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Már meggyógyultam. Nézd meg előbb mikor írtam utoljára, aztán pattogj. Olvass vissza...csak megfázás volt.
2020. aug. 8. 22:48
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Lehet h meggyógyultál, de még mindig hülye vagy. Amit írtam ettől függetlenül érvényes.

Betegen jártál dolgozni olyan időkben amikor ez tiltva van. Függetlenül attól, hogy mennyire is veszélyes ez a járvány ténylegesen, ezt úgy hívják, hogy: felelőtlenség. De ezt nem csak én írtam le neked. Te is olvass vissza.

2020. aug. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Ráadásul ilyesmi még normális időkben is felelőtlenség... sőt, tiszteletlenség másokkal szemben.
2020. aug. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!