Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Béres csepp ér valamit, ha...

Béres csepp ér valamit, ha egy idősebb embernél azt szeretném elérni, hogy egy kicsit erőre kapjon és ne legyen fáradékony, elesett, kimerült, hanem egy kicsit fittebb legyen?

Figyelt kérdés

2020. aug. 8. 17:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
19%

Persze, még potencia növelő hatása is van.

Ja, és ezt szedte Arnold is

2020. aug. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
27%
Ha a Béres csepp olyan csodaszer lenne, akkor a feltalálója még ma is élne. Ehhez képest egyáltalán nem ért el kivételes kort. Szerintem humbug az egész.
2020. aug. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Szóval akkor ti nem vagytok róla pozitív véleménnyel...
2020. aug. 8. 18:48
 4/15 anonim ***** válasza:
81%
18:48: Lehet vele próbálkozni, de nem csodaszer.
2020. aug. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
87%

Mondjatok már olyan gyógyszert,ami "csodaszer" ??

Nagyon sok olyan van,ami csak a gyártóknak üzlet.

A Béres Q 10 koenzim 60mg ajánlanám,a 60 db osat.

Napi 1 db belőle,biztos fel doppingolja ,ahogy engem is .

2020. aug. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
90%
Fontos ásványi és nyomelemeket tartalmaz, amik étkezéssel nem, vagy hiányosan jutnak be a szervezetbe. Ugyanilyen hatású a Supradyn Plusz 50 tabletta, ami kimondottan 50 év fölöttieknek készül.
2020. aug. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Abszolút tisztában vagyok azzal, hogy a Béres Csepp nem csodaszer, csupán egy kis pozitív változást várnék el tőle. Mondjuk akkor lehet a Béres Q 10 vagy Supradyn Plusz 50-et választanám, az legalább tabletta és nincs rossz íze...:) Esetleg néztem még az Odin Rózsagyökeret is. Azzal kapcsolatban van tapasztalat?
2020. aug. 9. 12:51
 8/15 anonim ***** válasza:
64%
Tudom nem ezt a példát várnád de barátnőm a nagyon öreg kutyusának adta aki már alig mozgott. Megtáltosodott a kutyus tőle. :) újra élénk lett.
2020. aug. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Nagymamamat egesz jol rendben tartja 30 eve, amiota rosszindulatu daganattal diagnosztizalzak, mutottek, kemoztak. Ő erre eskuszik es melle C vitamint kell szedni a hatekonyabb felszivodashoz.

Szoval csodaszer vagy sem, de ha valaki elkezd vele egy kúrat az zabalni fog es ha nem szalonnat vagy csak cukros suzit akkor szepen felszedhet magara es fel lehet tolteni a test raktarait. Szoval a novekvo etvagyhoz tobb zoldseg, gyumolcs es husi tarsuljon.

2020. aug. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!:)
2020. aug. 12. 10:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!