Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha eltörlik a maszkviselési...

Ha eltörlik a maszkviselési kötelezettséget a boltokban, de utána még meddig fogod viselni önként?

Figyelt kérdés

2020. máj. 27. 23:53
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
49%
Eddig sem volt rajtam egyszer sem.
2020. máj. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
45%

#1 Igazán büszke lehetsz rá!


Én még egy darabig biztosan.

2020. máj. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim válasza:
41%

Első kommentelőnek: Megjött a tizenkét éves kemény gyerek, aztán osztja az észt. Gratulálok. Ezzel mások épségét veszélyezteted, hogy lehetsz ennyire felelőtlen?


Második kommentelőnek: Szerintem én is fogom még, nem akarok mindenkit agyonfertőzni még véletlenül sem.

2020. máj. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
55%

Eddig se vettem fel, csak 1-2 alkalommal, amikor rám szóltak. Értelmetlen, szopatják ezzel a népet, aki megkapja a vírust az maszkkal is meg maszk nélkül is megkapja.

Lehet szidni

2020. máj. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim válasza:
52%
#4 A maszk nem arra való, hogy te ne fertőződj meg, hanem hogy te másokat ne fertőzz meg.
2020. máj. 28. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
55%

1es vagyok, 28 éves. Nem tűnt még fel nektek hogy ez csak a gazdasàg összeomlàsàra szolgàlt?? Eddig is volt vírus, ez utàn is lesz.


4essel egyetértek.

2020. máj. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
68%

Fullasztó és nem szeretem, úgyhogy semeddig :) Annak viszont örülök, hogy bevezették a tömegközlekedési eszközökön.


Egyeskének. Múltkor szállok fel a buszra, a legtöbb emberen maszk. Fölszáll egy ránézésre legalább 8 általánost majdnem elvégzett 50 körüli pár (persze nem mondom, hogy kisebbségiek, mert az nem PC). A nő tágra nyílt szájjal köhögött, prüszkölt amerre járt.


Örültem volna, ha az ő pofáján van maszk. A szabály nem véletlenül szabály, de akkor ér valamit, ha általános érvényű, tehát MINDENKI betartja. Nem a te csukott szádtól félek a buszon, hanem az ilyen őslények váladékától, akikre sajnos mégsem vonatozik a szabály.

2020. máj. 28. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
81%
Akkor már semeddig, mert fulladozok benne és viszket az orrom, mintha allergizálna, inkább továbbra is betartom majd a távolságot, és betegen nem megyek emberek közé.
2020. máj. 28. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
30%
Amíg nem lesz védőoltás, addig hordok önként szájmaszkot és fóliakesztyűt. Akin nem látok szájmaszkot, messze ívben kikerülöm. Messzebb távra kizárólag a saját autómon közlekedek, rövidebbre csak gyalog. Jól fizető munkám home office végzem.
2020. máj. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
79%

Semeddig. Kicsit túl van lihegve ez az egész. Minden évben van valamilyen influenzajárvány, ami sok beteg ember állapotára rátesz, akkor érdekes módon nem fontos?

Én alapvetően akkor veszek fel maszkot, ha magam is beteg vagyok, vagy ha járvány van / olyan szinten, hogy a környezetemben többen is taknyosak, fáj a torkuk / hogy ne kapjam el.

Az meg alapvető kulturáltság kérdése, hogy valaki ne köhögjön, prüszköljön szanaszét, mint egy állat, vírus nélkül is.


"Eddig is volt vírus, ez utàn is lesz."

Így igaz. A történelem folyamán volt és lesz még ennél súlyosabb is.

2020. máj. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!