Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mitől fáj a lábfejem, pontosab...

Vadas Barbara kérdése:

Mitől fáj a lábfejem, pontosabban a boka és a lábujjak közötti terület?

Figyelt kérdés

pár napja fáj a jobb lábfejem, egész pontosan a boka és a lábujjak közötti rész. nem tudom mitől, az a baj. ja és dagadt is egy kicsit. nem feltűnően, de ha a másikat mellé teszem, akkor látszik egy kicsit.emlékeim szerint nem ütöttem be sehová, kenegetem ilyen masszázskrémekkel de nem múlik. kezdek megijedni. remélem, tudtok segíteni.

köszi előre is.


2010. aug. 5. 17:34
 1/3 anonim ***** válasza:
akár lúdtalptól is lehet
2010. aug. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ja, dehogyis. :D normál lábam van, és 20 éves vagyok. akkor a másik lábam is fájna, és nem most jönne elő
2010. aug. 5. 17:56
 3/3 anonim ***** válasza:
A lúdtalp nem gyerekkori betegség csupán. Bármikor előjöhet (pl lazulnak az izmok, szalagok a lábadban mert már kevésbé vagy máshogy vagy nem megfelelő cipővel használod, esetleg másképp jársz egy kis hátfájás miatt vagy nagyobb súlyt kell cipelnie a lábaidnak hízás miatt mondjuk). Ortopédia? Egyszerű vizsgálattal megmondják. Vagy napi többszöri torna (ceruza görgetés lábujjakkal, papírfecnik felszedegetés stb.). Nézz utána a gyakorlatoknak a neten.
2010. aug. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!