Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Pontosan hogyan tegyem meg az...

Pontosan hogyan tegyem meg az óvintézkedéseket, ha elkaptam a rühöt? (Pontosabban lent. )

Figyelt kérdés

Minden egyes ruhaneműt mossak és vasaljak ki, mint például a függöny?

Hány fokon kell kivasalni? Amilyent a ruha bír?

És ami nem vasalható, azt légmentesen kell lezárni, de nincs olyan tárolónk, és nem akarok addig várni, amíg veszünk egyet. Az jó, ha zacsiba tesszük, és kiszívjuk belőle a levegőt porszívóval, majd bekötjük a száját?


2009. szept. 22. 19:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Feltétlenül keresd fel orvosod, ő meg fogja adni a pontos tennivalók listáját. Előtte tanácsolnám, hogy telefonon hívd fel, ugyanis, ha jól tudom, fertőző dologról van szó.

Ne aggódj, biztos minden kérdésedre pontos választ fog adni!

2009. szept. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem tudtam, hogy mi a bajom, elmentem orvoshoz, és nagyon meg voltam döbbenve, hogy ezt kaptam el, így egy darabig semmilyen kérdés nem jutott az eszembe, csak miután hazaértem. És az a helyzet, hogy már csak egy hónap múlvára kapnék időpontot. Ennyit mondott, amit leírtam, meg egy krémet kell használnom, csak gondoltam, hátha valakinek van már tapasztalata.
2009. szept. 22. 19:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia nekem volt rühöm, a buszon kaptam el valami csövestől. A doki valami büdős tej szerű löttyöt adott, a hugom is megkapta, de miután le kentem magam azt mondta mehetek iskolába is, mert már nem fertőz. A ruháimat ágyneműt mindent kimostunk 60-90c-on, de nem vasalgattunk, többet nem kaptuk vissza. Pár napig még kenegetni kellett, csípett, mert előzőleg kivakartam, de meggyógyult.
2009. szept. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
sziasztok.ha rühes fertőzésem van az másnap már látszik a bőrőn?a párom elkapta.munkahelyen.először azt hittük hogy szunyogcsipés pénteken.most kedd van most vab orvosnál .van egy 11 honapos babánk ha elkaptuk annak már tünetének kéne lenni?
2015. jún. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!