Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A domestos kendő (az a sárga...

A domestos kendő (az a sárga csomagolású) hatékony a koronavírus ellen?

Figyelt kérdés
Pl. asztal, eszközök fertőtlenítésére

2020. aug. 31. 15:30
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Nem tudom/semmi sem biztos
20 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Evőszközt azért ne azzal tisztíts. :) igen jó. Flóraszpet viszont nem vírusölő.
2020. aug. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
77%

Az "egyszerű" babaszappanos víz is hatásos ellene(nyilván nem annyira, mint a domestos) .

Egyébként, egy életképtelen vírus, nagyon szapora de nem képes sokáig életben lenni, csak néhány tárgyon, ott is napokig.

(Ezt egy infektológus orvostól hallottam)

2020. aug. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%
Az egyiken azt olvastam, hogy csak baktériumok ellen jó és nem valóevőeszköz asztal fertőtlenítésére, hanem kilincsek, wc deszka, stb. Evőeszköz fertőtlenítésére használj inkább alkoholt, de szerintem a forró vizes mosogatószeres tisztítás is megteszi.
2020. szept. 1. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Asztalra van háztartási/konyhai fertőtlenítő spray, ami vírus ellen is hatékony.
2020. szept. 1. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Clin A + + ablaktisztító is jó. Nálunk klímát is azzal fújják.

Nézzétek meg az összetételét amiben 70% nál több alkohol van az már jó vírus ellen.

2020. szept. 1. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!