Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Egészen minimális náthás...

Egészen minimális náthás tünetekkel voltam dolgozni, és most tiszta ideg vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tegnap este tüsszögtem, reggel volt egy kis orrfolyás, illetve 37.2-3-as hőemelkedésem van. Ezek máskor is szoktak lenni (nem allergia, csak könnyen megfázok), ezért bementem dolgozni. Napközben jól voltam, most megint 37.3 a testhőm. (Egyébként nekem alapból magasabb, 37 körül van mindig.)

Szóval most teljesen meg vagyok rémülve, hogy mi van, ha ez a covid, és miattam tör ki a betegség a faluban, ahol eddig egy eset se volt. Mit csináljak? És ha tényleg baj lesz, felelősségre vonnak?



2020. szept. 1. 17:12
 1/6 anonim ***** válasza:
22%
A Covidnál lázad lenne, légszomjad, nem kapnál levegőt. Plusz száraz köhögésed lenne. A hőemelkedés, meg az enyhe megfázás nem Covid.
2020. szept. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az orrfolyas, tusszoges az a tunet, ami nincs a Covid tuneteinek listajan, ezert nyugodj meg. Gond az, ha amugy is fertozott valaki, tunetmentes, viszont se maszk, se tavolsagtartas es ugy tusszog es spricceli a virust masokra.
2020. szept. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is tüsszögök és fújom az orrom mostanában, mert allergiás vagyok. De ez nem összetévesztendő a Covid-19 tüneteivel.
2020. szept. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyszerű nátha lesz az, most könnyű megfázni, nagy a hőingadozás, sok náthás és köhögő ember van.
2020. szept. 2. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Remélem, igazatok van. Köszönöm a válaszokat.
2020. szept. 2. 12:04
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha nem csak magad miatt aggódsz, hogy felelősségre vonnak, akkor le a kalappal, kevés embert érdekel más egészsége.


Gondold végig merre jártál, kikkel találkoztál, viselted-e a maszkot, tartottad-e a távot, köhögtek-e rád, fáztál-e valahol, eláztál-e valahol, stb... ezek mind segíthetnek eldönteni, hogy mi ez.


Egyébként meg ha nem covid, sem örülne szerintem senki egy kis ajándék náthának, szóval ugyanúgy ne terjeszd, mintha a covid lenne :D

2020. szept. 4. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!