Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Csakis olyanoktól akarok...

Csakis olyanoktól akarok kérdezni akik átestek már a koronavíruson. Mik voltak az első tünetek?

Figyelt kérdés
Trollok, unatkozók kíméljenek, nem érdekel ki szerint létezik a vírus, ki szerint nem. Csakis a kérdésre szeretnék választ kapni, minden más választ jelenteni fogok. Az értelmes válaszolóknak előre is köszönöm! :)
2020. szept. 1. 22:24
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
fejfájás, torokfájás, hőemelkedés
2020. szept. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Láz, szárazköhögés, légszomj
2020. szept. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Láz,fáradtság és test fájdalom, pont mint mindig amikor lázas vagyok.
2020. szept. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
34%
Nekem februárban volt 1-2 előzmény nélküli gyenge napom. Nem voltam kifejezetten beteg, csak nagyon fáradt, talán minimális hőemelkedés. Majd felerősödtem és minden ment tovább.
2020. szept. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Utolsó! Teszteltek?
2020. szept. 2. 15:50
 6/10 anonim ***** válasza:
21%
Másképp honnan tudhatta volna, hogy atesett rajta?
2020. szept. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%

Egy hete volt. Nem tudom hogy Covid-19 mert a kedves állam állandóan csak arról beszél hogy az a vírus minden bajnak okozója, nem érdekli, annyira pedig nem vagyok gazdag hogy magamat tesztelgessem ami amúgy mindenkinek ingyen járna... Tehát a tünetem volt a hidegrázás, élesen szúrtak a beleim, nagyon pici hőemelkedés, éjszakai izzadás (ez viszont nagyon), vörös szem és nagyon enyhe torokfájás és inkább étvágytalanság. Köhögés nem volt pedig dohányzom rendesen és ízt is éreztem annak ellenére hogy egy napig nem bírtam enni egy falatot sem. És az egész tartott két - három napig. Szóval abszolút egy meghűléssel azonos amúgy. Tavasszal is ugyanígy voltam csak picit tovább tartott. Ha nincs ez a vírus hisztéria akkor simán azt mondom rá hogy megfáztam.


44F

2020. szept. 3. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
84%
Én a tiszta levegővel is megelégednék. ;)
2020. szept. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm koronás épp, neki köhögés, nagyfokú fáradékonyság volt az első tünet.
2020. szept. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Köhögés, orrfojás, légszomj, nehéz légzés, tüszögés, torokfájás. Elkezdtem szedni Aspirin Plus C-t hátha segít. 4 nap alatt el is múlt (szerintem a gyógyszer szedése nélkül tovább tartott volna).
2020. szept. 4. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!