Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Van itt olyan akinek koronavír...

Van itt olyan akinek koronavírus (covid19) fertőzése volt?

Figyelt kérdés
Milyen volt? Vagy milyen..? Tudod kitől kaptad el? Mit tettél amikor kimutatták? Jól vagy?
2020. szept. 3. 09:06
 1/3 anonim ***** válasza:
88%

Először a gyomrom fájt 3 napig , majd elkezdtem köhögni szárazköhögéssel. Azt hittem influenza, de kiderült, hogy korona

4 hétig voltam kórházban

2020. szept. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
86%

Egy hónapig nagyon durván köhögtem, begyulladt a légcsövem, de szerencsére a tüdőmre nem terjedt tovább. Miután elmúlt még utána is nagyon fáradékony voltam, gyengék voltak az izmaim, és most sem igazán sikerült az eredeti állapotomra visszaerősödnöm. Nagyon sokat sportoltam előtte, minden nap min. két órát, most meg alig bírom 40 percig és gyakran fáj a mellkasom. Másoktól is hallottam, hogy roncsolta a szívet, úgyhogy el akarok majd menni valami kivizsgálásra, de remélem ez elmúlik majd, vagy lehet rajta javítani.

Nemtudom hol kaptam el, még a járvány elején volt, de külföldön nem jártam, és Budapesten sem.

2020. szept. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
82%
A betegek nagy része -feltehetően- a Balatonon, vagy az ott nyaralóktól kaphatta el.
2020. szept. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!