Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogyan érhetném el, hogy a...

Hogyan érhetném el, hogy a kollégáim vegyenek fel maszkot ha bejönnek az irodámba? És ne gúnyolódjanak velem ha szólok érte?

Figyelt kérdés
Nálunk közösségi térben kötelező ez igazgatói utasítás, mégsem veszi fel senki rajtam kívül pedig sokan vagyunk az irodaházban. Emiatt nem szólok senkinek de elkeserítő, hogy az irodámban sem veszik fel. Pedig tettem ki az ajtóra táblát, sokan tudják, hogy veszélyeztetett vagyok de még azok is gúnyolódnak. Nagyon rossz ez a helyezet. Még én érzem magam kellemetlenül miatta, hogy folyton szólni kell meg viselni a beszólásokat. :( Nincs valami trükk vagy frappáns visszaszólás amivel le tudnám állítani őket?
2020. szept. 7. 11:42
 1/9 anonim ***** válasza:
71%

Nem tudom...

Idiotak.

Hanyfelekepp lehet elmagyarazni ezt?

Pl. Jogom van megvedeni magam a vírustól, huzd fel azt a sza rt, aztan utana tolem be is mehetsz maszk nelkuli betegekhez köhögés esőbe..

2020. szept. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A veszélyeztetett vagyok azt jelenti, hogy olyan betegségem van ami a munkavégzést nem befolyásolja de ha elkapom a covidot nagy valószínűséggel belehalok. A maszk hordása nálunk előírás....talán ilyen alapon. A saját irodájában senkinek nem kell maszkot viselni ezért kell akkor felvrnni ha máshoz mész be plusz a közösen használt helyiségekben. A maszk pedig nem ad megfelelő védelmet ha más nem hordja csak te. Most már ezt is tudod. A dührohamodat pedig nem értem. Talán a pszichiátert neked kéne fontolóra venned.
2020. szept. 7. 12:10
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
Zárd kulcsra az ajtót... a maszk a másikat védi, nem a viselőjét! Szóval ilyen esetben nyugodtan zárkózz el, beszélj a főnököddel! És ne rettegj! ;) Inkább nézzenek hülyének, minthogy meghalj! :)
2020. szept. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
56%
Vegyél FFP3 maszkot, az téged is véd és magyarázd el a gúnyolódóknak, hogy veszélyeztetett vagy, ne játszanak más egészségével.
2020. szept. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nálunk nincs kulcs. A főnököm meg nem egy harcos típus. Valami humoros dolog kéne amivel el lehetne viccelni a dolgot és rávenni őket. Mindenben igazatok van csak sajnos ez olaj a tűzre ahogy látom.
2020. szept. 7. 14:01
 6/9 anonim ***** válasza:
79%
Akkor írd ki az ajtóra, hogy harapós kutya, belépés csak maszkban, mert akkor nem támad.
2020. szept. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
68%
Mondd nekik, hogy még nem jött meg PCR teszted eredménye, de talán még a héten meglesz, hapci.
2020. szept. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
25%
Ha magamból indulok ki: maradj otthon. Engem semmivel nem vennél rá, és én is röhögnék rajtad. Ha paragép van, ne gyere be.
2020. szept. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

7. A tüsszögés a parlagfű miatt most elég jól megy :)

8. Ez az igazgatói utasítás nálunk. Nem "paragép" vagyok hanem veszélyeztett. Lefordítom neked: ha tüdőgyulladásom lesz behalok és neked ez bármilyen vicces még nem szeretnék. Egyébként nagy jellemre vall azon nevetni, hogy a másik próbálja védeni az életét/egészségét. Ami egy olyan kicsi dolgon múlik, hogy felvegye a maszkot arra az 5 percre amíg az irodámban van. Vannak magy eszmék meg célok amikért érdemes meghalni, egy ilyen kis dologért, hogy téged zavar 5 percig a pofádon egy rongy na azért nem.

2020. szept. 8. 11:02

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!