Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szerintetek miféle intézkedése...

Szerintetek miféle intézkedéseket jelent be Gulyás a kormányinfon pénteken?

Figyelt kérdés

[link]



Illetve inkább úgy kérdezem, hogy ti mit vártok?



2020. szept. 9. 21:03
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/78 anonim ***** válasza:
67%
20: Az már tényleg irritáló, hogy az emberek egy része azokat, akik akárcsak egy szemernyi kételyt mernek táplálni a médiában állítottakkal szemben, kapásból a laposföldhívőkkel veszi egy kalap alá.
2020. szept. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/78 anonim ***** válasza:
49%

7-es

Azt várhatod. Jövő júniusig.

2020. szept. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/78 anonim ***** válasza:
40%

20-as. Erdekes azert mert nalunk nincs nagy jarvany es az elejen nem is lett koszonhetoen sokmindennek aminek egyik jelentos resze volt a kijarasi korlatozas, home office, sulik bezarasa es kesobb a maszkviseles az megis hogy jon ossze azzal higy nem letezik.a virus meg normalis eletet akarok elni csoporttag vagyok vagy azzal hogy akkor a mediaban minden hazugsag.


Nem kell nagy esz hozza, hogy a mediaban soha nem volt oszinteseg es tobb forrasbol kell tajekozodni, de tul sok vilagjarvanyt biztos te se eltel meg meg.

En nem irtam sehol, hogy rettegek vagy nem jarok ki az utcara, de azt is tudom milyen az ha majdnem meghal egy szeretted csak mert mondjuk valaki baszitt kezet fertotleniteni egyszer az eletben itt ahol eloiras volt. Szerintem nem a kovetkezetlen i tezkedesekkel van baj, hiszen ezek inkabb probalkozasok egy ismeretlen szituacioban, hanem az, hogy mindig vannak a mi okosabbak vagyunk es jobban tudjuk emberek...koztuk azok hogy pl az egesz vilag hazudik stb.

Csak leirok egy aranyos kis tortenetet: marciusban vihogtam, hogy egy egesz orszagnak tanitjak a kezmosast, a tusszentest es kohogest helyesen (konyokhajlatba) a zsebkendo hasznalatot stb. Aztan elmeselte egy baratnom, hogy a pasija felnott gyerekei vecezes utan, eves elott sose mosnak kezet, vagyis nagyjabol semmikor csak zuhanyzaskor. Es mar nem volt vicces. Azt hittem ez mindenkinek ovodaban legkesobb megszokassa valik:-).


Jozan paraszti esszel kellene gondolkodni.

2020. szept. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/78 anonim ***** válasza:
40%
Józan paraszti ésszel létezik még ezer másik betegség, nemcsak ez a hiszti, de azokat az embereket, akik rákosak az első hatalmas hullám alatt hagyták otthon meghalni, de demagóg idióta. Volt olyan 27 éves ismerősöm, aki így halt meg. De legalább pár 80+-os demens nyuggerből, amikor meghaltak nem lehetett kimutatni a Covidot, rohadt nagy nyereség.
2020. szept. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/78 anonim ***** válasza:
100%

Valóban nem írtad, hogy rettegsz, de ledegradáltál egy csomó embert (köztük engem is), akiknek - szerintem jogosan - elegük van a "próbálkozásokból" és más a véleményük a helyzetről.

Nem állítottam, hogy a médiában minden hazugság, annyit írtam, hogy felhypeolták az egészet. És ezt olyan irányba viszik el, amilyenbe akarják. Hatalmas a befolyásuk, elég csak egy szaftos cím, máris kész a pánik.

A történeted sajnos egyáltalán nem meglepő dolog, ugyanúgy elszomorít engem is. Mondjuk aki nyitott szemmel járkál, tisztában van vele, hogy nagyon sokan szarnak bele az alap higiéniába. Rajtad kívül egyébként én is és szerintem több más ember is utálja ha betegen a pofájába okádnak, nem használnak zsebkendőt, vagy igen, de azt eldobálják mindenfelé, vagy pusztán megjelennek olyan helyen, ahol betegként amúgy semmi keresnivalójuk. Járvány viszont mindig volt, mindig is lesz, ez ellen nagyon nem tudsz mit csinálni, maximum felkészülni. Annyit azonban elárulok, hogy pusztán annyival, ha lehúzod a rolót/maszkot hordasz/bezárkózol/kezet mosol, az sajnos vajmi kevés.

2020. szept. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/78 anonim ***** válasza:
79%

Én remélem, hogy végre jön a nibiru, már 8 éve késik. Persze azóta lehet, hogy volt már itt, csak nem találta el a lapos földet, mert az élével álltunk éppen...


Én nagyon szeretném, hogy szigorítsanak és lépjenek fel rendőri támogatással a szabályszegők ellen. Kicsit unom már, hogy pár renitens gyökér miatt nyúlik a helyzet, mint a rétestészta tök feleslegesen. De ezeknek a a 2 bites egységsugarú embereknek nem lehet megmondani úgy általában semmit. Se a munkahelyen, se a magánéletben.

2020. szept. 11. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/78 anonim ***** válasza:
34%
26: Mert ha 2-3 hónap múlva kijön a vakcina, akkor szerinted pikkpakk vége lesz az egésznek?
2020. szept. 11. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/78 anonim ***** válasza:
0%
hánykor kezdődik? tűkön ülve várom!
2020. szept. 11. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/78 anonim ***** válasza:
0%

De legalább pár 80+-os demens nyuggerből, amikor meghaltak nem lehetett kimutatni a Covidot, rohadt nagy nyereség


de "kimutatták". ápolónőknek ki volt/van adva parancsban, hogy ezt kell beleírni a kórlapon a "halál oka" rubrikába

2020. szept. 11. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/78 anonim ***** válasza:
Remélem azt hogy megszüntetik a távrendelést.Kb 40 perce hívogatom az orvost és semmi.A beteg gyerekkel nem mehetek oda,ajtó zárva stb.Tesója hétfőn kezdené az ovit de így ennek lehet hogy lőttek,el sem kezdhetjük a beszoktatást.Én pedig idegeskedhetek hogy egyáltalán találok-e dokit,mert az iskola nem fogadja a nagyobb gyereket,igazolás sehol.Rengeteg a hiányzó,nem hiszem el hogy a 21. században erre nincs megoldás,csak a telefonos gyógymód.Amennyiben felveszik a telefont.
2020. szept. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!