Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Van itt olyan aki elkapta a...

Van itt olyan aki elkapta a koronát? Meséljetek!

Figyelt kérdés
Lássak személyes beszámolótnis mert több milliárdan betegek de egyik ismerősem volt soha sőt még nem is hallottam olyanról aki meghalt volna ebben.
2020. szept. 19. 17:00
1 2
 11/16 Metionin ***** válasza:
80%
Nekem gyanús hogy túlestem rajta még az elején. 3 napig taknyoltam és fájt a fejem, láz nem volt. Ez inkább sima náthának tűnik de 9 éve nem voltam náthás sem. De ha nem is, sanszos hogy tünetmentesen átment rajtam.
2020. szept. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
62%

Mit jelent az, hogy “amíg birkák vagyunk”? Tehát azért, mert neked nincs tudomásod arról, hogy a környezetedben lenne koronás, akkor mindjárt nem létezik? Van a környezetedben lupusos? Sugárfertőzött? Sclerosis multiplexes? Szifiliszes? Lehet akkor ezek sem léteznek?! Én soha az életben nem voltam még influenzás: akkor gondolhatom én is azt, hogy valójában az influenza a lusta, munkakerülő emberek túlreagált náthája?

Elég szomorú, hogy egyesek őszintén azt gondolják, hogy osztottak nekik lapot ebben az egészségügyi kérdéskörben. Nincs baj, ha nem hiszel benne, csak aztán nehogy úgy járj, hogy ha valami nyavajával felkeresed az orvosod, az meg neked ne higgyen és ne gondolja azt, hogy csak a táppénzes papírra játszol. Vagy még rosszabb.

Hogy a kérdésre is válaszoljak: 2 barátom is van, akik biztosan átestek. De lehet csak lefizették őket, hogy ezt mondják ;)

2020. szept. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
67%
Én még nemtudom hogy most ezt kaptam el vagy influenzát de egyáltalán nem érzek se szagokat se ízeket meg erősen fáj a fejem.
2020. szept. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
33%
#10: jól mondod, ne engedd magad szopatni! Mennyé mindenhová arcmaszk nélkül!
2020. szept. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Még a tavasszal mindkét tesztem pozitívra sikerült, tünetek zéró, de bezzeg karantén az kell. Kamunak gondolom a teszteket, a papaya is pozitív tud lenni tőle meg a motorolaj!
2020. szept. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
gondolom utazni akartál volna, azért kellett?
2020. szept. 20. 14:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!