Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért csak nálunk Magyarország...

Miért csak nálunk Magyarországon kell 6 órát lenni evés/ivás nélkül COVID-19 PCR teszt előtt?

Figyelt kérdés

Külföldi ajánlásokat olvasgatok. Pl. a frankfurti reptéren 15 perc az előírás, amerikai, angliai tesztelő helyek 30-60 percet követelnek meg evés/ivás nélkül PCR teszt előtt.


Én Mo-n voltam PCR teszten, itt 6 órát írtak elő.

Mitől sokszorosan több ez az előírás nálunk? Magyarországon valami olyan extraérzékeny eljárást használnak, ami téves eredményt ad ha már öt és fél órával tesztelés előtt lenyelsz egy pohár vizet? A németeknél meg akár csak 20 perccel korábban még vígan ehetsz, ihatsz?


Tud erre valaki értelmes magyarázatot?



2020. szept. 23. 00:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Hol voltál? Pénteken voltam PCR-on, orrból vették, semmilyen korlátozás nem volt.
2020. szept. 23. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
8%
Én ettem, ittam, cigiztem. Kit érdekel egy ilyen komolytalan tesztnél, mint a PCR?
2020. szept. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!