Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ezek alapján elmennétek...

Ezek alapján elmennétek teszteltetni, gondolnátok covidra?

Figyelt kérdés

Múlt hét hétfőn kezdődött érdes, karcos torokfájással, 2-3 napig tartott. Négy napos orrfolyás. Ezen kívül ilyen gyenge és jövő-menő tüneteim voltak 4-5 napig. Végtagfájdalom, mellkasfájdalom, szédülés, fejfájás, köhögés beszédre meg torokirritációra, szemégés, hányinger. Volt, hogy úgy tűnt, gyengébben érzem az ízeket. Kezdettől fogva vagy elönt a meleg, vagy fázok, reggel csurom vizesen ébredek. Tompa vagyok, feltűnően jól alszok, bár nem húz az ágy. Gyenge vagyok, időről-időre visszatér a fejfájás, a hátamat folyamatosan leizzadtnak érzem. A karom gyenge, és fáj, de legalábbis folyamatosan érzem.

Csináltatnátok tesztet, gondolnátok koronára?



2020. okt. 6. 09:21
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Mi is nagyon óvatosak voltunk hónapok óta, de a gyerek hazahozta a suliból, és az egész család egyszerre lett beteg. Tesztre csak én megyek, mert ha pozitív leszek, akkor a család is az.. 2 nappal követtük a gyereket, neki a 10 napja vasárnap telik.
2020. okt. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Hogy jöttek a tünetek? Mert nekem két dolog volt fura. Egyik, hogy nem szokott fájni a torkom soha, most meg azzal kezdődött, három napig fájt. Másik, hogy ültem, és egyik percről a másikra lettem beteg :D Én nem voltam még így. Azért az ember mindig érzi már előre, hogy lappang benne valami. Most meg a nagy semmiből jött, valóban egyik percről a másikra a torokfájással.
2020. okt. 8. 16:47
 13/20 anonim ***** válasza:

A gyerkőc 4-kor jött haza a suliból, semmi baja nem volt, 6 körül már jelezte, hogy bedugult az orra, éjfélre meg már a taknya-nyála egybefolyt.. Akkor gondoltuk csak a kinti tesizés, de a semmiből jött, tényleg. Évek óta még náthás sem volt.. Na, akkor ő maradt itthon, mi amúgy is homeoffice-ban vagyunk, másnap este csak simán rossz volt a közérzetünk, de nem tudtuk mi lehet. Kövi nap hirtelen torokkaparás, orrdugulás, hidegrázás. Aztán volt két nap megállás nélküli száraz köhögés, egyik nap mellkasi fájdalom nélkül, másnap már mellkasi és hátfájdalommal. Csak itt kezdtem parázni, kövi nap köhögés, mellkasi fájdalom eltűnt.. Meg 2 nap olyan volt, hogy felülni is megerőltető volt, aztán hirtelen jobban lettünk.


Szóval az stimmel a te sztoriddal, hogy nálunk is a semmiből jött elő úgy, hogy évek óta nem voltunk betegek. Szóval passz. Nem hiszem, hogy egy egyszerű nátra ennyire átszalad mindenkin a családban, de ki tudja, kicsit hipohonderek is vagyunk. 1 nap még a hangom is elment, és úgy köhögtem, hogy enni nem bírtam. Azóta étvágytalanság van, 2 napja nagyjából semmit nem ettem, pedig már jobban vagyok.

2020. okt. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Ennyire azért én nem voltam beteg. Viszont normális étvágyam nekem sem volt. Egész végig, húslevesen kívül mást nem ettem. Azt viszont kifejezetten kívántam. Imádom a levest, de azért sosem kívántam még bő egy héten keresztül :D

Na mindegy, nagyon várom én is az eredményedet 😂 Érdekes ez a hirtelen megbetegedés...

2020. okt. 8. 17:10
 15/20 anonim ***** válasza:
Szia! Megjártam a tesztet, nem volt kellemes, vérzett is az orrom, de szerintem azért, mert egész éjjel orrot fújtam... 24-48 órán belül lesz eredmény, írok majd. Nemtudom mit remélek, talán azt, hogy pozitív, mert tudom, hogy a nagyján túl is vagyok :)
2020. okt. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Néha azért örülök, hogy nem mentem el teszteltetni :D


Most már talán jobb lenne ha pozitív lenne, nem? Ha már úgyis betegek vagytok, akkor legalább legyen haszna is :D

Legalább nem kellene tovább tartani tőle, hogy ha elkapjátok, mennyire visel meg.

2020. okt. 9. 20:19
 17/20 anonim ***** válasza:

Nem volt egyáltalán vészes, 5 percig éreztem az egészet. :)

Igen, örülnék a pozitívnak, nem voltunk sehol jó ideje, kaját is tesco házhozszállítással rendeltünk, tehát felelősségteljesen ültünk a hátsónkon..

2020. okt. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
:D
2020. okt. 9. 21:11
 19/20 anonim ***** válasza:

Na, hát ez negatív lett!

Egyik szemem sír, másik nevet. De ha a mezei influenza így kidöntött minket, nincs kedvem találkozni a coviddal!

2020. okt. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Akármilyen szokatlan, de jelen esetben, sajnálom.

:)

Akkor nekem torokfájás ide, torokfájás oda, a laza tüneteimmel még tutibb, hogy nem az volt.


Köszönöm, hogy megírtad :)

2020. okt. 10. 16:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!