Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Évek óta tart, miez?

Évek óta tart, miez?

Figyelt kérdés
Most vettem a bátorságot holnap időpontot kérjek urulógushoz. Kb 3éve folyton fel voltam fázva( piros nemiszer, fájdalmas állandó vizelet inger)és kb 2 éve nem múlik el vannak jobb napjaim, de meg nehezíti a szexuális életem mert fáj aza lyuk ahol a húgy távozik, folyton pisilnem kell, sosem üres a húgy hólyagom mindig van benne 1-2csepp minimum, de folyton vizelési ingerem van soha nem múlik el 2éve nem tudom azt mondani hogy "Most nem kell pisilnem" tartani tudom ha 1-2csepp is van úgy érzem mintha fél liter lenne bennem. Egyébb tünetem nincs mint pl.:véres vizelet, vese, derék fájdalom miatta... és terhes vagyok tud most mit kezdeni az orvos?

2020. okt. 8. 20:03
 1/5 anonim ***** válasza:
33%

Akármi is ez, vajon ennyi idő alatt hány embernek adtad át a nyavalyádat?

Nőgyógyásznál sem voltál három éve? Elképesztő.

2020. okt. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Persze, biztos tud segíteni! Nyugis babavarast! 👶
2020. okt. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1.4éve a páromon kívül nem voltam senkivel és azon kívül sem feküdtem le soha senkivel még sincs nyavajája meg nyugodhatsz☺️

2.Nagyon szépen köszönöm! ❤️🙂

2020. okt. 8. 21:07
 4/5 anonim ***** válasza:
Húgyúti fertőzés, már rég el kellett volna menned orvoshoz. Ne késlekedj tovább!
2020. okt. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi lett végül?
2022. júl. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!