Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Egy 70 feletti krónikus beteg...

Egy 70 feletti krónikus beteg COVID fertőzött milyen esélyel ússza meg a kórházi kezelést? Hány százalék esélye van hogy otthon kihúzza?

Figyelt kérdés
2020. okt. 9. 11:59
 1/8 anonim válasza:
67%
Ha Donald Trumpbol indulok ki akkor kb 95%.. A kérdésed pedig nem akarom elpoénkodni de nem irtad le milyen betegség(ek) vannak a háttérben. sokféle krónikus betegség van aminek ismeretében erre jobban lehetne tippelni...
2020. okt. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez attól is függ, hogy amúgy milyen az egészségi állapota, kezelik, szinten tartják a meglévő betegséget, szedi-e a gyógyszereit vagy elhanyagolja, odafigyel-e az egészségére vagy nem.
2020. okt. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Megítélhetetlen. Mindenki szervezete más. Idős krónikus beteg is megúszhatja enyhébb tünetekkel és fiatal is kerülhet kórházba súlyossal. Nyilván az utóbbi ritkább de volt rá példa.
2020. okt. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 70 eves anyam atesett rajta. Nem akartam korhazat, o is, en is ugyereztem, meghalna. Kb 15 napon keresztul tartott, bar meg most is vannak nehez napok. Az utolso 3-4 napon krizis volt. Mosdatas, agytal, itatas, etetes, folyton 39-40 fokos laz, napi egyszer orvos, kapubol, 24 oras felugyelet altalam. Termeszetesen "karantenban", de fiatal vagyok, nalam par nap alatt lement. Elkepeszto trauma volt, senkinek nem kivanom. O egyebkent kronikus errendszeri beteg. Remelem tul leszunk rajta vegleg. Kb 45 kg es roppant gyenge meg, de a fennallo hasmenes miatt dietan van (orvosilag). Senkinek nem kivanom, vigyazzatok magatokra, egymasra! Es a korhazat keruljetek el, ha egy mod van ra :/
2020. okt. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

na, most ezen a négyes által leírt módszeren halt meg 50 alatti


tök mindegy a százalék, én már gimiben utáltam a vírusokat. Ezek ilyen, hát az van, ami van, logikátlanul dolgok...nem tudsz védekezni,és szabály sincs, kire hogy hat.

2020. okt. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos van az a pont amikor már kórház kell én inkább bevitetném magam. Ott tudnak minden nap röntgent csinálni és látják hogy áll a dolog.
2020. okt. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
meg gyógyszert is adnak
2020. okt. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Attól függ mi a krónikus betegsége, mert mondjuk pl, ha gerincprobléma akkor azt szerintem nem bántja a covid, inkább a táplálkozás-cigi-anyagcsere-keringés-asztma-immunrendszer hasonlóknál lehet nehezebb.
2020. okt. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!