Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit gondoltok a korlátozásokró...

Mit gondoltok a korlátozásokról? Mi lenne ha nem lennének?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk nem korlátoznának semmit, nem lenne maszkozás, akkor tényleg ennyire telítődve lennének a kórházak? Sokan halnának meg? Nem igazán tudom mit gondoljak. Egyesek azt állítják a média túloz, nem olyan vészes, mások szerint azért nem csak sima influenza, maradandó nyoma marad. Annyira nem lehet hinni a médiának. Nem tudom már mi a hiteles információ meg mi nem. Ti hogy gondoljátok? Kellenek ezek az intézkedések, vagy nem. Menjen minden mintha mi sem lenne, az élet nem állhat meg. Majd lesz valami nyájimmunitás.

2020. okt. 11. 14:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
55%

A leállítás tavasszal teljesen felesleges és haszontalan volt és rengeteg kárt okozott. A mostani szabályok is bőven elég lettek volna, feltételezem 100 lélegeztető gépünk azért akkor is volt.

Nem volt semmi értelmes célja, egyértelmű volt, hogy nem lehet kihúzni vele a vakcináig, meg az is hogy elbírt volna vele az eü, ahogy most is elbír.

2020. okt. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Érdekes, kiváncsi vagyok, hogy majd évek múlva hogyan fogjuk megítélni ezt a helyzetet.
2020. okt. 11. 21:50
 13/14 anonim ***** válasza:
51%
Az a gond hogy bárki írhat bármit. Írhatom azt is hogy tudós vagyok és hatalmas bajban vagyunk és nagyon fontos a maszk viselése de azt is írhatom hogy orvos vagyok és hatalmas kamu az egész covid. Honnan tudod melyik az igaz? Médián, fórumokon keresztül, statisztikai számokkal való csiki-csukival úgy lehet manipulálni az embereket ahogy akarják. Ezért barátom évtizedek múlva fogod megtudni mi az igazság.
2020. okt. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
51%

Kérdező

"Mi lenne ha nem lennének?"


Szabadabban élnénk!

2020. okt. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!