Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Az irodában egy ember pozitív...

Az irodában egy ember pozitív lett/koronavírus/Mindenkit hazaküldtek.Mit kell tennie ezeknek az embereknek,nem tudják merre induljanak el,vagy csak várjanak?Mi a további lépés?

Figyelt kérdés

2020. okt. 12. 10:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
48%
Hazafelé
2020. okt. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Felkeresni a házi orvost?Kérni a pcr tesztet?Kontakt kutatás címén megkeresik őket?Ez a tanácstalanság oka.
2020. okt. 12. 10:32
 3/12 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem maximum a beteg kolléga 1-2 méteres környezetében dolgozókat fogják tesztelni. A többiek szerintem karanténba se kerülnek. Hogy dolgozzanak-e otthonról (nem írtad, milyen cég) vagy mi legyen, azt majd a munkáltató megmondja.


Én a helyükben lehetőség szerint otthon maradnék, ha muszáj lenne elmennem, mindenképp normálisan viselt maszkban tenném. Előbb-utóbb csak mond valamit a munkáltató, hogy mit akar.

2020. okt. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
9 ember egy irodában.Most mindenki otthonról dolgozik,ez egy német cég,nagy létszámmal,a telephelyen nagy forgalommal.
2020. okt. 12. 10:45
 5/12 anonim ***** válasza:
kontaktkutatást nem a betegnek kell kérnie?
2020. okt. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy a hazaküldött emberek még nem betegek/talán/,ezért nem tudják nekik van-e feladatuk,vagy valahol jelentkezési kötelezettségük.Bizonytalan mindenki.
2020. okt. 12. 11:01
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
A kontaktkutatást a hatóság csinálja, nektek nincs semmi ilyesmi teendőtök. De persze mivel tudjátok, hogy egy fertőzött közelében voltatok, jól teszitek, ha potenciális fertőzöttnek tekintitek magatokat és próbáltok minél kevesebb emberrel találkozni. De ennyi, szerintem többet nem tudtok tenni, hacsak a cég meg nem szervezi a teszteléseteket vagy ti magatok ki nem fizetitek a tesztet. Egyáltalán nem biztos, hogy a hatóság bármit is el fog rendelni. Még ha szerintem indokolt is lenne ebben az esetben a teszt.
2020. okt. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

[link]

Van itt egy grafika, azt szerintem érdemes megnézni.

2020. okt. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
50%
Semmit. Lehetőleg még a telefont sem szabad felvenni, mert könnyen lehet, hogy nagyon megszívod.
2020. okt. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ez véletlenül nem a Bosch?
2020. okt. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!