Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Milyen szigorításra számítasz...

Milyen szigorításra számítasz a jövő héten idehaza a pandémia kapcsán?

Figyelt kérdés

2020. okt. 18. 17:04
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
70%

Én biztos vagyok benne, hogy lesz, csak abban nem, hogy mikor.


Az influenzával történtő összehasonlítgatast pedig be lehet fejezni, mert azt már minden értelmes ember tudja, hogy ez egy sokkal veszélyesebb vírus.

2020. okt. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
27%
Nem tudja, hanem gondolja. Attól még nem lesz igaz.
2020. okt. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

Szerintem ezek lesznek:

- online tanítás

- idősek vásárlási sávja

- rendezvények korlátozása

- maszkhasználat minden nyilvános helyen kültéren és beltéren egyaránt

2020. okt. 18. 20:51
 14/26 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem max a rendezvények korlátozása, mert annak van érteleme
2020. okt. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
25%
#11: Az értelmesebb ember utánanéz a dolgoknak és nem hisz el mindent amit az újságok írnak. Például hogy ez a vírus veszélyesebb. Mert az adatok pont az ellenkezőjét mutatják.
2020. okt. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
80%

Orbán megmondta, a vírus csak akkor terjed ha külföldről jöttél haza, az országnak működnie kell. (irónia aki nem érti)


Nem lesz semmilyen más korlátozás, maradnak az eddigiek. 2 év múlva is szeretnének választást nyerni

2020. okt. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
67%
Ha napi száz fölött lesz a halottak száma szerintem észbe kapnak, csak akkor már késő lesz. Lehet már most is késő.
2020. okt. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
50%
Sajnos semmire pedig már szeptemberben kellett volna. Max további látszatintézkedések lesznek. Vásárlási idősáv stb. Orbán szarik az egészre. Itt fejezném ki elésimerésemet a pedagógusoknak akik éhbérért helytálnak minden nao veszélyeztetve az egészségüket úgy, hogy többségüknek még a maszkot is maguknak kell venni. Azért azt is megjegyezném, hogy a kormány bármit csinál, ha az embereket nem érdekli a járvány. Én nem vagyok sajnos HOban. Nálunk kötelező a maszk az irodaházban. Ketten hordjuk, senki más. És minket is hülyének néznek, valaki már nem is köszön. Ennyi. :(
2020. okt. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
20%
Milyen pandémia? Van egy vírus, amitől mindenki retteg. De pandemia nincs. Akik elkezdték ezt használni, halvány gőzük sem volt arról, hogy mit is jelent ez a szó valójában. Mert nem ezt, ami most van. Ha pandemia lenne, akkor tényleg szarban lennénk.
2020. okt. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
50%
18 nem tudom miért kellett lepontozni. :/ gratulálok.
2020. okt. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!