Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Jól érzem, hogy elkerülhetetle...

Jól érzem, hogy elkerülhetetlen, hogy előbb-utóbb elkapjam a koronavírust? Főleg, hogy a tömegközlekedés használatára szorulok

Figyelt kérdés
2020. okt. 19. 04:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
70%
Nem, én maszk nélkül is több, mint 10 évig nem kaptam el semmit, még csak megfázva se voltam. Valaki meg 30 éves, és sose volt náthás. Ha ezentúl maszkot hordasz és figyelsz a következő 15 évben, amíg találnak rá elég hatásos gyógyszert, akkor nem lesz baj. Nem kell rágörcsölni, csak maszk és fél óránként kézmosás.
2020. okt. 19. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%
Elkapod, és akkor mi van? Máskor még nem voltál beteg? Majd meggyógyulsz ebből is, mit parázol feleslegesen.
2020. okt. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%
Nem elkerülhetetlen mert ahogy az influenzat, nathat sem kapja el mindenki úgy ezt sem. Nem kell parázni,maszk ahol kell, kezmosas sok vitamin, gyumolcsok, kevesebb cukor, immunerősítés, rengeteg friss levegő ha fúj ha esik.
2020. okt. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%
Még ha el is kapod nagy eséllyel tünetmentes leszel és észre sem veszed.
2020. okt. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Jövő télre meglesz a 6 millió, utána nagyban javulnak az esélyeid már.
2020. okt. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem igen. Én is ezt érzem. Lehet már el is kaptam,mert az osztályunkban volt beteg, és én már kezdek náthás lenni,meg gyenge voltam ma.
2020. okt. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
32%
Politikai vírus, emberre nem veszélyes :) Hidd el, már rég elkaptad, csak lehet nem is tudtál róla. Mindenkin át fog menni, nem lehet elbújni előle...:) Be fog épülni a társadalomba a többi 100 koronavírus mellé, ne legyetek hipohanderek, vírusok, bacik kellenek az egészséges immunrendszernek...
2020. okt. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
78%
Én már el is kaptam és már megyek is a kórházba meghalni ezért el is köszönök. Vigyázzatok magatokra Sziasztok! 👋
2020. okt. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
71%
Ha 88 éves vagy, cukorbeteg és alig élsz, akkor lehet, hogy megadja a kegyelemdöfést, de egy egészséges ember meg sem érzi.
2020. okt. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
82%

"Tömegközlekedés használatára szorulok".

Örülj neki, hogy tömegközlekedéssel jársz és viselj rajta maszkot! Tömegközlekedni sokkal menőbb, mint autózgatni mindenhova és ülni a dugóban.

2020. okt. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!